Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Így kell lezárni egy megértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kell lezárni egy megértő kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel. Már többször mondtam neki, hogy nekem nem fér bele ha pasikkal vagy az exével írogat, én sem teszem nekem ez fontos. Azt gondolom hogy ezekkel lerombolta a bizalmat. Telefonon beszéltünk, akkor mondta hogy, írt neki valaki...stb Én elmindtam neki amit gondolok, letettem a telefont, tiltottam mindenhol. Szakítottunk már egyszer ez miatt, de manipulált (rosszul létet színlelt), és mégsem szakítottunk. Az érdekes az, hogy ha ő mondott ilyesmit hogy neki ez meg ez nem fér bele én rögtön változtattam, O meg általában támadott ha en mondtam valami ilyet.. Szerintetek így megérti hogy, hagyjon békén? Nem tud sem hívni, sem írni. Mindig azt vágta a fejemhez, hogy mert én birtokló, meg féltékeny típus vagyok.. aha..
2022. jan. 12. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
az is vagy, ebben igaza volt. de ha neked igy jo, akkor jo
2022. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 evesen csinaltam ehhez hasonlot. Gaz. Azota felnottem.
2022. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekes vagy.
2022. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy szakításnak sincs kötelezö eleme.
2022. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha random pasikkal levelez napi szinten az gáz, ha ezek normális ismerősei/barátai, akkor nem.

De ha már szakítottál vele és tiltottad akkor mi a kérdés? Ha nem bírtad elviselni, így a legjobb neki is, neked is.

2022. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért mert ez a kapcsolat alatt állandóan hallgattam a 8-6-2eves lelki toreseit, jártam vele a nőgyógyászhoz a nemi betegege miatt amit szintén az Extol kapott, mert támogattam ahol csak lehetett? Azért vagyok gyerekes mert azt mondom hogy igen ezek nekem nem férnek bele egy kapcsolatba? A férfinak nem lehet szava?
2022. jan. 12. 16:31
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 olyan pasikkal akikkel régebben sétálgatott de állítása szerint ő csak nem akar bunkó lenni azért válaszol.. aha...
2022. jan. 12. 16:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem voltak barátai, először nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget de aztán rájöttem hogy miért.
2022. jan. 12. 16:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké, szakítottál, tiltottad. Ezután zárd le magadban is, és keress egy hozzád illő partnert. Kész.
2022. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szakítottál vele, törölted-tiltottad mindenhol, de még kérdést is írsz ki róla, annyira foglalkoztat a csaj. Miért érdekel még, hogy megérti-e, hogy hagyjon békén? Se írni, se hívni nem tud. Vagy talán az nem tetszik most, hogy tényleg le is szar?
2022. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!