Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan férfi aki nem bulizik, nem iszik, nem cigizik, kedves, hűséges, megértő, komoly kapcsolatot keres, bármiről ellehet vele beszélni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 20:41
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
igen 26/f
2014. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az ilyen nem kell senkinek :D
2014. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, akire mind ráillik, de nem szexel, ennyi a bökkenő.
2014. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 Evergrey ***** válasza:
Persze, hogy van. Itt meg aztán bárki mondhatja ezt magáról.
2014. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis a világ másik végén laksz, szóval inkább rád sem írok.
2014. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
Yapp.. 18/f
2014. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyeneket szórjátok ki kapásból már az ismerkedés legelején, mert "unalmasak". Miért is ne, hiszen meg sem ismeritek őket igazából, így elhajtjátok őket, csak mert pl. elsőre nem "álompasiknak" tűnnek.
2014. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

Én ha bulizok, akkor barátnőmmel, inni legfeljebb csak nagyon mértékkel, cigi szóba se jöhet, a hűség alap, és természetesen a kapcsolatomat komolynak gondolom, nekem nem pálya a "kalandozás", na és reális keretek között bármiről el lehet velem beszélgetni.

Nekem ne írj párkapcsolati céllal, foglalt vagyok :-) de van még hasonló pasi jónéhány. Tudod, ők azok, akik ha megszakadnak sem kellenek neked, mert nálad csak az rúghat labdába, aki emberszámba sem vesz.

2014. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:

Minden illik rám csak az nem hogy nem bulizok. De a bulizás miért bűn?

Ja meg az ivás, de az mértékkel.

2014. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos abban, hogy bármiről tudnék beszélgetni, de a többi kb. stimmel.
2014. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!