Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt párom (27/l) minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom (27/l) minek nézegeti a napom mesengeren?

Figyelt kérdés
Azt mondja,hogy ő már tovább lépett és nem akar semmit..Facen ismerősök vagyunk,én nem töröltem sem nem tiltom,mert sztem gyerekes!Én nem igazán nézegetem a facen..Ő miért?Alig kirakok a napomba valamit szinte ő az első aki megnézi..Facen ha kirakok ott nem likeol..

2022. febr. 2. 08:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Mert sokat facebookozik es nezegeti mindenki sztorijat, ott meg egymas utan jonnek es vagy nem latja a tiedet h kikerulje vagy tenyleg atovabblepett es mar ennyire sem erdekled, hogy vegye hozza a faradtsagot, hogy ne nezzs meg.
2022. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Mi a frászt jelent az, hogy "a napom mesengeren"?
2022. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom, a történetről van szó.


Én is meg szoktam nézni az exeimet, pedig az ég világon semmi jelentősége, egyszerűen csak kíváncsiság, ne láss ebbe többet szerintem. Gondolom, azért maradtatok ismerősök, mert nem haragban váltatok el, kit nézzen az ember, ha nem az ismerőseit? 😀

2022. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#3

Igen arrol van szó!Ha őszinte akarok lenni,én nem nézegetem őt..mert nem érdekel..1 hónapja vagyunk külön..

2022. febr. 2. 09:05
 5/25 anonim ***** válasza:
És azt lehet látni, hogy valaki rákattint?
2022. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Hogyha nem érdekelne, nem született volna meg ez a kérdés. :)
2022. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez zavar, akkor be lehet állítani, hogy ne lássa. 🤷🏼‍♀️
2022. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakj ki semmi, akkor nem tudja nézegetni.🤷
2022. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Az megvan, hogy a sztorik egymás után automatikusan jönnek?
2022. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg téged jobban érdekel ő, mint amennyire te érdekled őt. Ő megnézi mindenki történetét és ennyi el van felejtve, te meg kérdést írsz itt ki róla és ezen kattogsz.
2022. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!