Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt párom (27/l) minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom (27/l) minek nézegeti a napom mesengeren?

Figyelt kérdés
Azt mondja,hogy ő már tovább lépett és nem akar semmit..Facen ismerősök vagyunk,én nem töröltem sem nem tiltom,mert sztem gyerekes!Én nem igazán nézegetem a facen..Ő miért?Alig kirakok a napomba valamit szinte ő az első aki megnézi..Facen ha kirakok ott nem likeol..

2022. febr. 2. 08:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
Minden sztori, amire rákattintottam, véletlen volt, és kapkodva próbálom elnyomni onnan a telcsit.
2022. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Ezeket a sztorikat feldobálja a telefon, ahogy görgeti az ember, én soha nem szándékosan kattintok rá, mégis látom.
2022. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Ez nekem fura. Te honnan tudod, hogy ő nézeget téged? Tudtommal sem a Facebooknak, sem a messengerének nincs olyan opciója, ami ezt mutatná (vagy csak én vagyok béna, de eddi nem fedeztem fel ilyesmit).
2022. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
13-as, a történetet meg tudja nézni, ha a messengeren belül nézi. Ott mutatja, hogy kik nézték meg.
2022. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
Én másfél éve boldog párkapcsolatban élek és egyik exem felé sincs már semmilyen érzésem, mégis időnként megnezem őket faceen. Nem azért mert bármit is érzek hanem mert kíváncsi vagyok. Kíváncsisag hogy mi van azzal az emberrel aki valamikor az életed fontos része volt. De ennyi. Semmi több.
2022. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Lehet a kérdező olyan, hogy nem érti a kíváncsiskodást.
2022. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakjál ki semmit, aztán nem lesz mit néznie, ha ennyire zavar. De gondolom mivel a közös gyerek is ott van a kulcsszavak között, kíváncsi arra, hogy apuci mit csinál, amikor a gyerekét éppen leszarja.
2022. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
#14 Oké, biztos így van, én csak egy egyszerű kérdést tettem fel, miszerint honnan látja valaki, hogy bizonyos emberek "figyelik". Ezért csontra le lettem pontozva (mondjuk ez pont nem izgat😊, csak vázolja az itt jelenlevő válaszolók szinvonalát).
2022. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amikor atporgeti mindenkiét akkor közte van a tiéd is.
2022. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem kérdezted, hogy honnan látja valaki, állítottad, hogy ilyenről nem tudsz.
2022. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!