Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakításom óta nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításom óta nem tudok aludni, más is volt már így?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja történt. Megcsalt és el is hagyott a másikért. Azóta nem tudok aludni. Ha nagynehezen el is alszom ezzel álmodok és 3-4 óra múlva felébredek. Az este hátralévő részében pedig csak forgolódok és ezen jár az agyam. Ez már nagyon nem egészséges úgy érzem...
2022. febr. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sikerült még elengedned. Rajta pörög az agyad ami normális, de egy idő után abba kell hagyni. Azt meg csak te tudod feldolgozni.
2022. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Tudatosan tudod szabályozni a gondolataid is es a hangulatod is.
2022. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Találj valamit, ami lefoglalja a gondolataid. Kezdj bele valami projektbe, játssz, olvass, tereld el a figyelmed. Kezdj el mozogni, edzeni.
2022. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom hogy fiú vagy lány, máshogyan szokták ezt levezetni.

Férfiként én is megéltem ezt a helyzetet, masszív ivászat lett a vége, én sem tudtam aludni. Minden este be kellett piálnom ahhoz hogy kiüssem magam annyira hogy elaludjak. Kb 1 hónapig tartott nálam és azóta úgy megutáltam a volt páromat hogyha szembejönne az utcán leköpném. Annyit mondtam neki, hogy messziről kerüljön el az új lovagjával ha jót akarnak.

2022. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Mázlista. Én 1-1,5 óránként ébredek.
2022. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
#2 Ha ez így lenne, nem létezne pszichológia.
2022. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én környezetet váltok a szakítás miatt, azaz elköltözök az albérletemből, mert itt a sok-sok év miatt mindenről ő jut eszembe. Március elején fogok elköltözni innen egy teljesen másik kerületbe a macskáimmal és epekedve várom. Esténként minden gondolatom ekörül forog, hogy hogyan fogom berendezni, mi hol lesz, mit kell oda vennem stb.


Enélkül megőrülnék. Amúgy én is az első pár napban 2-3 órákat aludtam összesen, volt, hogy este 11kor lefeküdtem és a plafont néztem reggel 6ig. De amióta van egy tervem, egy konkrét célom, azóta sokkal könnyebb. Találj te is valamit, amit várhatsz, amiért megéri a mindennapokat átküzdeni.


Kitartást

23L

2022. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!