Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés

A párom 2 hónappal ezelőtt vetett véget 9 éves párkapcsolatunknak.

Nekem ő volt az első szerelem, gyönyörű, harmónikus kapcsolatunk volt. Másfél éve együtt éltünk, összecsiszolodtunk, együtt terveztük a jövőnket. Természetesen, mint mindenhol nálunk is voltak kisebb-nagyobb konfliktusok, de mindig megoldottuk. Úgy éreztem ő az, akivel leélném az életem...aztan bevallotta megváltoztak az érzései, elmúlt a szerelem. Én hiszem, hogy megmenthető lett volna a kapcsolatunk, ő azonban már továbblépett. Megszakad a szívem, hogy elvesztettem az Igazit. Már egyáltalán nem beszélünk, nagyon hiányzik.

A családom, és a barátaim támogatnak, non stop mellettem vannak, sok programot szervezünk. Nem hagyom el magam, dolgozok, sportolok,de az egyedül töltött időben végtelen szomorúságot, fájdalmat érzek. Sokszor sírok, és kezdek beleragadni ebbe a depresszív állapotba. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan, akivel jobban passzolnék, vagy boldogabb lehetnék, mint vele.

Ha éltél már meg fájdalmas szakítást, mit tanácsolnál?

27/L



2021. okt. 27. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Éltem hát, a krva élet baxa meg...

Hitegetett, megcsalt, bele hazudott hónapokon keresztül a szemembe, előadott mindent, majd lebukott és bocsánatot se kért, csak eltűnt.


Vannak még normális férfiak?

Biztosra veszem, csak nem az én környezetemben.

Itt mindegyik az alja féreg...


Hogyan éld túl?

Sírd ki magad, aztán szard le!

Örülj, hogy megszabadultál attól aki fájdalmon kívül mást nem tudott neked okozni!

2021. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 évesen ismertem meg életem szerelmét és kb. egy atömtöltet erejével alázta szarrá a tinikori (esetleg huszas éveimbe nyúló) szerelmeimet.


Nyugodj meg, 19 éves korodban még egészen biztosan nem az igazit találtad meg. Lehet, hogy te nagyon jónak élted meg ezt a párkapcsolatot, de most, hogy már (remélhetőleg) tudod, hogy mit/kit akarsz, találkozni fogsz egy olyan férfival, aki egy pillanat alatt feledteti veled a 19 évesen megismert exedet.


A köztes idő persze nehezebb, 9 évet nem 2 hónap feldolgozni. Ehhez nem tudok neked receptet ajánlani a türelmen kívül. A többit jól csinálod. (programok, családozás, barátkozás stb.)

2021. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, sovany vigasz de te egy ILLUZIOBAN eltel, hogy o az igazi. Ha az lett volna akkor nem jon letre egy akkor erzekelesi kulonbseg koztetek hogy szerinted gyonyoru a kapcsolat, o meg szakit.


Ami ilyenkor yegit az az ido, ido, ido. 9 evet sok ido feldolgozni, ne siettesd es engedd meg magadnak. Van az a mondas hogy ne szomorkodj mert vege van hanem legyel halas hogy megtortent. Fojuszalj erre es hogy mi az amit kaptal tole.


Kitartast.

2021. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már millióan kérdezték és millióan továbbléptek, és millióan találtak mást.


Persze tudom tudom, mindenki más mindenki szerint az övé volt a legszuperebb legboldogabb kapcsolat, ők szerették egymást a legjobban stb stb....


De ha csak a búbánatos zenéket hallgatod és nézel ki a fejedből és gyakorlatilag csak ülsz a lelki romhalmazodon akkor nem fog változni semmi.

2021. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem fáj.Még sokáig is fog. Próbáld nem tartani vele a kapcsolatot. Ne tépje fel a sebeid.

Próbálj új dolgokat kipróbálni.

Nekem az segitett a hobbim miatt fenn voltam egy discord szerveren s ott éjjel nappal volt kivel beszélgetni, filmezni, zenét hallgatni, lelkizni, hülyülni. Kevésbé magányos mintha csak egy egy ember állna melletted.

2021. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Az idő megoldja. Borítékolhatóan nem volt ideális a kapcsolatotok, ha pár év múlva megkérdeznek, hogy miért voltatok együtt, akkor lehet, hogy azt válaszolnád, hogy csak a megszokás. Az első szerelmet főleg, ha ilyen hosszú ideig tartott a legnehezebb elengedni, ne a szép dolgokra koncentrálj, hanem gondolkozz azon, ami nem működött.
2021. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem tudom de úgy néz ki az én 3 éves kapcsolatomnak is itt a legvége és nagyon szomorú vagyok de nem mutathatom :'(


25/N

Szilvi

2021. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
25 éves voltam, amikor ezen keresztülmentem. Közhely, de ezen csak az idő meg az új események, élmények sodrása segít majd, amit már nem az exeddel élsz meg. Ahogy telnek a hetek, hónapok, kialakul egy új rendszer, egy új és nélküli rutin az életedben és fel fog bukkanni valaki, aki miatt újra besózva fogsz fülig erő szájjal randira készülődni. Akkor leszel majd igazán túl rajta.
2021. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*új és ex nélküli
2021. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami csak rá emlékeztet (tárgyi dolgok), pakold el olyan helyre ami nincs soha szem előtt, vagy dobd ki.

Vésd az eszedbe, hogyha elhagyott, akkor egymás számára egyikőtök sem az "igazi". Sz*r ügy, de ez tény.

Társaságba kell járni ha lehet, sokat kell kimozdulni. Mondjuk jön épp egy újabb vírushullám, de amíg lehet, addig tedd ezt.

Természetes ha sokat gondolsz a szép dolgokra amiket vele éltél meg, mert 9 év azért 9 év, egymás mellett nőttetek fel. De ezek a dolgok elmúltak. Ha ezeken rugózol, lehet elmész valaki olyan mellett akivel legalább olyan jó dolgaid lehetnek mint vele. Ebből adódik, hogy az újat sem külsőleg sem belsőleg ne méricskéld a régihez.

Továbbá bármennyire is nehéz megállni, ne keresd fel őt, ne hívd fel őt, ne írj neki, ne nézegesd a facebookon.

Rögtön nem leszel jobban, mert ehhez idő kell, de próbáltam kicsit segíteni. Nálam bevált.

2021. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!