Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem szakítanak sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakítanak sokan a párjukkal (nők)?

Figyelt kérdés

Most elsősorban női oldalon beszélgetnék a témában, mert így vagyok érintett!

Nemrégiben kiraktam az alkoholista párom, majd ma nagyon, de nagyon meglepődtem a munkahelyen. Szépen kibukott, hogy 20/18 kapcsolatban élő nő majdhogynem megölné úgy utálja a párját/férjét de fél egyedül maradni, ezért nem lép. Komolyan ennyire rossz lenne a helyzet??? Egyszerűen még jó, hogy ültem! Mindenkit megcsaltak és csalnak folyamatosan, de eltűrik mondván egy idő után nem érdekel. Azt mondták így megy ez, majd rájövök most hogy vége.. Idegesítőnek mondták a párjukat, direkt provokációval várják haza őket, ugatni kell velük mert nem pakolnak el, enni csak anyuci hordhat, gyereket nem akarnak, közös program nincs, a cég meg a munka fontosabb, verbális és fizikai terror, vitaminokon és minden máson élnek.. volt minden!

Egyszerűen alig jutottam szóhoz!!! Azt hittem nekem van rossz életem, de én most így még jobban kibuktam a szakításon! Itt állok egyedül még a gyász időszakban, erre megkaptam, hogy kb. még örülhetek, hogy csak azt kaptam amit. Tényleg ilyenek az emberek? Így induljak neki párt keresni? Hogy tudtok ezek után még bárkivel is együtt lenni, hogy tudjátok, hogy ez megy? Felmerült bennem a kérdés, hogy nekem is tűrnöm kellett volna inkább, mert csak rosszabbakat hallottam??? Mennyit engedtek meg, mi után mondjátok, hogy elég?



2022. febr. 21. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak azért panaszkodtak, mert látták, hogy sz.rul vagy, és hogy ne érezd magad egyedül.
2022. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Azért, mert belénk nevelték, hogy ha vannak nekünk is elvárásaink a másik felé, akkor számító ribizlik meg aranyásók vagyunk.


Biztosan exem is eztt gondolja rólam, de legyen az ő baja. Így is túl sok évet (5) pocsékoltam rá az életemből.

2022. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kérdést a nagy mesélő férfi kérdező írta ki emberek. Kb. fordított pszichológia, azt szeretné, ha szidnák a nőket.
2022. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13. Most női téma van porondon, sajnálom, de inkább maradj ki belőle, ha nem nő vagy mert el fogod vinni a beszélgetést rossz irányba!

Nem mutogatásra vagyok kíváncsi, hanem hogy valóban ilyen rossz-e a helyzet vagy csak pont a kirívó eseteket kaptam el!

Ugyanis én is ebbe a körbe esek előbb-utóbb és nagyon jó lenne tudni, hogy mennyire általános a szar élet!

2022. febr. 21. 20:48
 15/16 anonim ***** válasza:

"nagyon jó lenne tudni, hogy mennyire általános a szar élet!"

Elég azt tudnod, hogy te mit akarsz, és arra indulni, keresni, tenni érte és elfogadni.

2022. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Ezt a kérdést a nagy mesélő férfi kérdező írta ki emberek. "


Szerintem is. Tuti biztos.

2022. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!