Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem szakítanak sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakítanak sokan a párjukkal (nők)?

Figyelt kérdés

Most elsősorban női oldalon beszélgetnék a témában, mert így vagyok érintett!

Nemrégiben kiraktam az alkoholista párom, majd ma nagyon, de nagyon meglepődtem a munkahelyen. Szépen kibukott, hogy 20/18 kapcsolatban élő nő majdhogynem megölné úgy utálja a párját/férjét de fél egyedül maradni, ezért nem lép. Komolyan ennyire rossz lenne a helyzet??? Egyszerűen még jó, hogy ültem! Mindenkit megcsaltak és csalnak folyamatosan, de eltűrik mondván egy idő után nem érdekel. Azt mondták így megy ez, majd rájövök most hogy vége.. Idegesítőnek mondták a párjukat, direkt provokációval várják haza őket, ugatni kell velük mert nem pakolnak el, enni csak anyuci hordhat, gyereket nem akarnak, közös program nincs, a cég meg a munka fontosabb, verbális és fizikai terror, vitaminokon és minden máson élnek.. volt minden!

Egyszerűen alig jutottam szóhoz!!! Azt hittem nekem van rossz életem, de én most így még jobban kibuktam a szakításon! Itt állok egyedül még a gyász időszakban, erre megkaptam, hogy kb. még örülhetek, hogy csak azt kaptam amit. Tényleg ilyenek az emberek? Így induljak neki párt keresni? Hogy tudtok ezek után még bárkivel is együtt lenni, hogy tudjátok, hogy ez megy? Felmerült bennem a kérdés, hogy nekem is tűrnöm kellett volna inkább, mert csak rosszabbakat hallottam??? Mennyit engedtek meg, mi után mondjátok, hogy elég?



2022. febr. 21. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom nem valami top kategóriás nők, ha ilyenekre hagyatkoznak, de hát az ő bajuk.
2022. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Alessandro10 ***** válasza:
46%

Az úgymond normális pasi unalmas.

Aki nem normális, az meg kell nekik.

Aztán rájönnek, hogy nincs hova menniük, meg a megszokás, hogy nekik már mindegy. Leélik boldogtalanul az életüket, mintsem változtatnának.


Ne csodálkozz, én is ugyanezt látom nap mint nap.

2022. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Diplomás hölgyek és hát, sokan jóval csinosabbak nálam! Ezért is akadtam ki ennyire most. Állítólag ez az a kör, ahol ez így megy, el kell fogadni. Hát én nem tudom. Vállalkozó, jogász, menedzser.. szóval magasabb pozícióban lévő férfiak vannak a túloldalon.
2022. febr. 21. 19:18
 4/16 Alessandro10 ***** válasza:
68%

Majd idővel meg fogják csalni a pasijukat, ez nem kérdés. A kapcsolat rossz,így a szex is haldoklóban.

Nekem több ismerősöm is van aki együtt él a párjával és közben más pasihoz jár.

Itt már semmin se szabad csodálkozni.

2022. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne mások mércéjével mérj, hanem a sajátoddal. A mi neked nem jó, az neked nem kell. Ez így normális.
2022. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
A magas pozícióban lévő emberek nagy része szociopata / hatalommániás. Ne csodálkozz ezen.
2022. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

"Szépen kibukott, hogy 20/18 kapcsolatban élő nő majdhogynem megölné úgy utálja a párját/férjét"


Bocs, de ezt nem hiszem.

2022. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát bakker, ha nem mondták volna, én se hinném, nem vagy vele egyedül kedves 7es! Álltam ott visszaszívva a könnyeimet, mert nagyon hasonló sztorik is voltak! Állandó idegesítést, becsmérlést említettek a legtöbben. Étrendkiegészítőkön élünk, mert fogyás és betegségek jönnek miatta elő. Ugyanazokat mondtuk el, hogy magnézium és B12, zabarohamok, lopott idő magunkra, hazudni kell ha késel egy nyugis vásárlásból, hogy bírni lehessen! Mért nézel így, most mi bajod van velem, csakazértse pakolnak vagy segítenek, ha szellemi fáradtsággal esel haza direkt hangokat adnak ki vagy szóval tartanak alvás helyett, az is baj egyes helyeken, hogy létezel! Nem veheted fel a ruhát, híztál. (Persze nem, inkább kórosan sovány vagy, csak kell valami amire lehet ugrani.)
2022. febr. 21. 19:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem egy csapat klimaxos és depressziós nővel beszélgettél?

Mert ez nagyon úgy hangzik, mint amikor valaki magát nem tudja elfogadni, ezért az egész világban ellenséget lát. Akik közelebb vannak abban főleg.

2022. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
40es korosztály mondjuk, de kifejezetten rendezettek, szépen beszélnek másokkal, nem háklisak a munkaban és egymással se veszekednek az irodákban, tehát ők maguk nem olyanok, amilyennek leírták a párjukat. Néhány persze kicsit gáz, de egyértelműen nem mind! Vannak céljaik, hobbijuk is többnyire, de megalkuvók. Arra hivatkoznak, hogy ebben a körben minden partner ilyen, el kell fogadni vagy egyedül maradsz család nélkül.
2022. febr. 21. 19:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!