Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiszemmel mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiszemmel mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nos.

Nő vagyok.Néhány hete szakított velem a párom. Igazából egy hülyeség miatt, mert másként képzeltem el én a párkapcsolatot, mint ő. Szerettem volna ha többet találkozunk. Ebből volt vita, és ő nem akarta így, hogy feszültség van. Kifogás, azt is sejtem.

De. Én nem keresem semmilyen módon, mert volt néhány beszélgetésünk, ahol kijelentette hogy nem akar semmit tőlem. Mármint hogy újra együtt legyünk.

Én nem hívom,.nem írok, nem keresem.

Próbálom valahogy feldolgozni. Nagyon nehéz.

Nagyon fáj hogy így eldobott. Ennyiért.

Mondta hogy normálisan vita nêlkül beszélhetünk, de mást nem.

Ő viszont időről időre, ha nem ér el telefonon, vagy bármely módon, esetleg eszébe jut, személyesen felkeres, hogy hogy vagyunk, mi újság, ilyenek. Néhány perc.

Nem közeledik, tartja a távolságot akkor is.

Kérdezem én, férfiaktól is.

Mire jó ez? Mit jelent?


2022. márc. 1. 21:48
1 2 3
 1/22 Lachesys ***** válasza:
100%
Szerintem semmire, én megmondanam neki, hogy ne keressen, mert nekem így nehéz lezárni a kapcsolatot. Minek kinzod magad?
2022. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Melegen tart, hátha nem jön össze más. Miért nem mondod meg neki, hogy ok szakított veled, de neked ez nem jó, ne akarjon barátkozni!
2022. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem jól alakul a dolog a másik sunával, bizontalan a helyzet, és ha az befuccsol, jó leszel te is
2022. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én is így érzem, hogy lehet csak pótlehetőségként tart fennt valamennyi "kapcsolatot".

Vagy..megbánta és hezitál? Bár ezt inkább elvetem..

2022. márc. 1. 22:07
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Ő így tud elengedni. Beszelget néha, de alapból nem akar semmit. Neki nehéz, hogy egyik pillanatról a másikra elszakitsa a fonalat.

Vannak ilyen típusú emberek. Viszont ezt Neked kell jelezni, hogy számodra nem megfelelő ez az elfelejtes , mert neked ez fájdalmas. Neki így normális .

2022. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mondta még ezelőtt, hogy ő nem enged el, meg ilyesmi, ha segíteni kell, bármi baj van, ő jön.🤷
2022. márc. 1. 22:14
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy van erre barátod. Nem kell rosszban elválni , de a békés lezárása a kapcsolatnak nem azt jelenti, hogy barátok maradtok….
2022. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igen, mondtam már hogy nem szólok megoldom egyedül, vagy a családommal.

Ezen és más dolgon is felkapta a vizet és mondta hogy nem fog keresni.

Mégis jön🤷

2022. márc. 1. 22:37
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg szépen, hogy hagyjon békén. Ha nem segít—> TILTÁS
2022. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A birtoklás része, semmi köze a valódi szeretethez! Egy dugásra még tán jó lehetsz egyszer.
2022. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!