Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek Kiss Ádám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Kiss Ádám Férfiszemmel blog szerkesztőjének gondolatairól? Lentebb

Figyelt kérdés

Szerintem nem olyan nehéz férfiként megérteni egy nőt, de csak miután valaki már ráérzett erre. Addig viszont tényleg baromi nehéz.

Az egyik fontos dolog, hogy sohasem szabad azt elhinni amit a lány mond. (Bocsi, tudom, hogy ez rosszul hangzik, de megmagyarázom. :D )

Pl. a nem jelenthet igent, talánt, nem tudomot, nemet, gyakorlatilag mindent. Meg nemcsak az lehet félrevezető egy lánynál, amiket mond, hanem ahogy viselkedik. Viszont lehet egy csomó kis jelet figyelni, meg az ismerkedés, beszélgetés dinamikáját, apróbb gesztusokat, amik árulkodnak. Ezek alapján már látszik egy lányon, hogy mi is van neki belül, hogy most épp azt érzi, amit mutat, vagy épp próbálja megjátszani magát, vagy maga se tudja tudatosan mit akar, de a testi jelei elárulják az érzéseit.


2017. okt. 4. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen gyoker fasszok miatt ilyen magas a megeroszakolasok szama. A nem az nemet jelent minden helyzetben, a talannal kezdodik, hogy barmit jelenthet, de meg az sem jogositja fel a ferfit a szamonkeresre, ha netan vegul nemet jelent az a talan.

Ha valamire azt mondom, hogy nem, akkor az NEM.

2017. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiss Ádám best of megy az rtl2n apa! :D
2017. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Vadbaromság.

Mindkét nem egyes képviselői össze-vissza beszélnek és viselkednek.


És tök mindegy, ki mit gondol, hogy érti, hogy viselkedik, a nem az NEM.

2017. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha elgondolkodom, hogy miért van az, hogy annyi férfi sz@rik nagy ívben arra, amit a nők mondanak - egyik fülükön be, a másikon ki, de végül is miért is kéne ezen csodálkozni, ha ilyen "bölcsességeket" adogattok tovább egymás között?

Jó is látni, ahogy gomba módra kezdenek elszaporodni az ehhez hasonló blogok, ahol az számít hisztinek, hogy a nő nem akar tök egyedül háztartást vezetni, továbbá külön megemlékező/tiszteletadó cikket írtak hugh hefnerről, a férfiről, aki saját maga vallotta be, hogy kutyákkal dugatott meg nőket, egyszer még egy meztelen 10 éves kislányt (Brooke Shields) is kitett a playboy címlapjára, és nem utolsó sorban partydrogot ajánlott bill cosbynak, a híres nőerőszakolónak.


Igen, ez a tökéletes információ forrás, tényleg nem érdemes hallgatni arra, amit a nő mond, hiszen ő sem tudja, hogy mit is akar valójában. Ámen...

2017. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Van egy barátnőm aki nemet mondott egy pasinak mert még nem zárta le az előző kapcsolatát és teljesen elutasító volt. Félév múlva mégis összejöttek
2017. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kiss Ádám az nem az a stand up humorista?

Mert akkor érthető az írása.

Én jót röhögtem rajta. Az szomorú, ha te ezt komolyan elhiszed.

2017. okt. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

Nekem férfiként könnyű megértenem a női nemet, mert ráéreztem a lényegre évek során. Kezdetben nekem is nehéz volt.


Tisztában vagyok azzal, hogy nem hangzik népszerűen, ha kijelentem a nő mást mond, mint, amit valójában gondol.


Öntsünk tisza vizet a pohárba? Elmagyarázom. A nő szókincse nem túl gazdag, ha egy tökös férfi kiveti rá a hálójáz, zavarában ilyenkor csak néhány tagadó és állító szócska fér ki a szájacskáján: igen, nem, talán, tudom...stb


Azt jelenti, amit mond? Ennek eldöntésében nem lehetünk biztosak, csak akkor, ha az egész teremtést teljes valóságát górcső alá vesszük. Figyelmet kell fordítani a hölgy hangsúlyára, viselkedésére...stb amiket nem hagyhatunk figyelmen kívül a helyes döntésünk meghozatalában, amikor egyszavas válaszának igazságtartalmát vizsgáljuk.

2017. okt. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lényegre évek során


Sajna még az én eposzomban is van hiba.

Így helyes: lényegre az évek során

2017. okt. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ötös: lehet hogy fél év múlva összejönnek, de a nem az ebben a szent pillanatban akkor is nemet jelent.
2017. okt. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!