Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eleinte, a rózsaszín ködben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleinte, a rózsaszín ködben érdekelne: Miutan a pároddal voltal, hogyan viselkedik, milyen a magatartása, közerzete?

Figyelt kérdés

Nekem olyan fura, hogy a nagy szerelemben a parom ha vele voltam es pl csodás hétvége volt, velem madarat lehetne fogatni,(nem a feldobottság érzés lenne a normális akár egy jo szex után?) ellenben ő:

Amikor találkozunk vagy hazavisz vagy utazunk, végig szidja a forgalmat, mint egy idegbeteg, a hétvége után másnap, harmadnap betegesen féltékeny, veszekedést szít provokál. Stb


Ez a tesztoszterontol lenne?



#szerelmesen ideges
2021. okt. 20. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hiába áltatod magad, ő nem azért csinálja ezt, mert férfi, hanem azért, mert egy rakás undorító jellemhibával megáldott gyökér.
2021. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A te részedről van a rózsaszín köd, ő meg csak kihasználja.
2021. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljesen szerelmes barmilyen hihetetlen.
2021. okt. 20. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Akkor már bízik benned annyira, hogy teljesen elengedi magát melletted.
2021. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés meddig tervezel vele maradni?Gondolj rá most ilyen milyen lessz késöbb!Én menekülnék.Beteges fêltékeny egy önbizalom hiányos ember aki ezt rajtad keresztül vezeti le.Mindenért téged fog felelőssé tenni!
2021. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azota már szakitofélben vagyunk. Es ez miatt kezdtem gondolkodni, ill visszaemlekezni, a kapcsolatunk elejére.


Ugyanis ma (2 év mulva)már bunko és gyökér is, kritizál is, meg ugy tunik csak szexre vesz.


Es azon agyaltam, ez a srac valaha is szeretett engem egyáltalán? Keresem ezeket a momentumokat az egészben.

Kezdetben ezt kaptam, hogy betegesen feltekeny. Ez 2 honap utan kezdodott.



Azaz 2 évet járok/jártam olyannal, akivel az a rész, hogy minden happy szerelem es varázs, valojaban csak netto 2 honap volt!

2 honap utan kezdte a feltekenykedest, meg a többi lelkiterrort!


Magyarán már akkor ki kellett volna tenni, amikor elkezdte a kocsiban az üvöltest es feltekenységet, meg a szakitassal a zsarolásait meg azt hogy az egesz (2 honapos)csodaszép szerelembol egy poklot csinált 2 évre.

2021. okt. 20. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked meg mozdulni kéne végre.
2021. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes. Nem fedezte még fel az érzelmeit.
2021. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5vagyok másfêl êvig éltem ilyen kapcsolatban

Mikor megláttam a kérdésedet még Kb,11év után is levert a víz

Nálam odáig fajult minden hogy a szomszéd nénire is féltékeny volt azzal sem beszélhettem

Éjszakánként többször telefonált ha kikapcsoltam a munkahelyem vezetékesét hívta.Lelki teror mikor egy boltba nem mehetsz úgy el hogy közben a telefon ne legyen a kezedbe

Miután szakítottunk még számot is kelett cserélnem

Menny ne gondolkodj!Menekülj szóba soha többê ne állj vele!!!

2021. okt. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!