Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetek hogy felgyorsítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy felgyorsítsam a fájdalom múlását?

Figyelt kérdés

3.5 évig voltunk együtt, éltünk együtt.

Kiborult a vállait nyomó teher alatt ,hiába láttam rajta hogy probléma van ( munka , anyuka , papa, tető, pénz) letagadta hogy van baj , azt mondta nem akart vele létrehozni. Össze szedte a holmija nagy részét .. öt nap múlva találkozni akart , megolelt , megpuszilgatott és nagyon sirt hogy nem bírja tovább ezt az egészet , vissza adta a kulcsot a lakáshoz, azt mondta idővel keresni fog ha rendbe tette az életet, keservesen sirt , nem akarja hogy keressem. Nagyon fáj a hiánya , sok kapcsolatom után öt érzem az életem társának. :(

Sajnos megvagdostam a kezem , nem ettem 5 napja , mit tehetek hogy enyhitsem ? Mindent próbáltam, mozogtam , barátokkal voltam , filmet néztem, kutyát sétáltattam mégis... az üresség ami bennem van elviselhetetlen , a fájdalom és a hianyerzet leírhatatlan. Mit tegyek ?



2022. márc. 24. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Hát mondjuk elsőnek húzd ki a fejed a s*ggedből, és ne csak a saját szempontodból nézd az egészet.


"sok kapcsolatom után öt érzem az életem társának. :("


Másodszor meg nem ártana némi önkritikát gyakorolva gondolatban végigmenni a lehetséges okokon, hogy Ő MIÉRT NEM GONDOLJA UGYANEZT RÓLAD. Hm?

2022. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő ezt gondolja , az önkritikám a helyén van koszonom az együtt érzést. Tudom az okát, tudom az érzéseit, csakhogy az volt a kérdes hogy enyhitsem a fájdalmam és nem az hogy mi bennem a sz@r.
2022. márc. 24. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: a te döntésed volt, hogy engeded magadat elmerülni az önsajnálatban. Dönts másképp.
2022. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem önsajnálat.
2022. márc. 25. 13:36
 5/6 anonim válasza:
Probalj meditalni, talalj magadban egy helyet egy biztos pontot. Fejleszd a lelked, az ur amirol beszelsz idovel eltunik ha betoltod uj dolgokkal.
2022. márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Írhatunk privátban. Engem tegnap dobott ki a pasim 3,5 év után. Hiába tudatos, hogy lesz majd jobb is, pozitívnak kell lenni, az élet megy tovább, ez a jelenlegi fájdalmamon nem segít. Ha akarod nekem kamerán is kisírhatod magad, nekem is jót tenne. Borzasztó szar tudom, fizikai fájdalmaim vannak nekem is, annyira fáj.
2022. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!