Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szaktás után 1 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaktás után 1 hónappal teljesen felfordult az életem, mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kapcsolatunk a végére már számomra nagyon ellaposodott, sok volt a veszekedés és barátnőm családi háttere, bizonyos tulajdonságai és a kapcsolathoz való hozzáállása miatt. Nehezen, de meghoztam a döntést, hogy szakítok. Úgy jöttem ki a kapcsolatból, hogy van kire támaszkodnom, bíztam a legjobb barátomban, de mégsem azt kaptam tőle amire számítottam. Amikor ő volt ilyen helyzetben én teljesen vele foglalkoztam, barátnőmet is hanyagoltam miatta, hogy neki jobb és könnyebb legyen, viszont ő csak igérte, hogy több időt szán rám, sőt még kevesebbet találkozok vele mint eddig. Csalódtam benne. A munkahelyemen is egy kisebb zűrzavar van jelenleg és dupla annyi feladat hárul rám egy kollégám kiesése miatt ami nagyon lefáraszt fizikailag és lelkileg is. Előjött egy egyészségügyi problémám amiről senkivel sem tudok/tudnék beszélni, mert elég kínos, kivéve az exemet. A családi kapcsolataim évek óta felszinesebbek, tehát otthon nem tudok semmi komolyról beszélni senkivel, mert teljesen más vagyok mint a szüleim. Most 1 hete viszont vissza estem teljesen, hiányzik az exem, mert csak vele tudtam őszintén mindenről beszélni, hiányzik az együtt töltött idő és minden ami vele járt. Közben pedig gondolkodtam is és sok dologra találtam megoldást. Nem beszélünk, de a napokban egy listát küldött, hogy minn és hogyan változtatna, ha kapna még egy esélyt. Ezen a listán pedig kb minden szerepel, ami nekem gondot okozott a kapcsolatban. Most mit tegyek? Totál magam alatt vagyok. f/23

2022. márc. 25. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában egy kaocsolatnak akkor van vége ha már mindent megorobáltak már, ossze is vesztek ki is békultek már, es mar minden le lett játszva.


Olyan sokan szakitanak ill hoznak ugy dontéseket hogy nem futtattak le elotte mindenféle kört.



En kizárolag akkor szakitok ha mar végérvényesen ki tudom mondani hogy menthetetlen.

2022. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!