Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni, hogy ha szakítasz valakivel majdnem 6 év után?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet feldolgozni? Mikor szűnik meg az üresség érzet?

Ma történt pontosan pár órája.

Én szakítottam mert bár szeretjük egymást már nem működött, többször is próbáltunk változtatni, nem ment.

Viszont nem tudok sírni csak az üresség, szomorúság, kilátástalanság van bennem és irtó nagy gyomorideg.

23/L


2022. márc. 27. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki rosszabb, mégis csak ő lett elhagyva.

Egy darabig ez sajnos ilyen lesz, de aztán osszeszeded magad, mész baratnokkel jobbra balra, jön a nyár, jó idő, sok program, nem fogsz unatkozni.

Eleinte nehéz lesz, de nem szabad nagyon dagonyázni a fájdalomban, én úgy csináltam, hogy eldöntöttem, mindennap hat és hét óra között gyászolom a kapcsolatot, de a többi időben muszáj haladni az élettel és új dolgokat is kipróbálni vagy azokat, amiket régen szerettél, de a kapcsolat alatt elhanyagoltad…


23N

2022. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Boccs, de szanalmas, ha meg te sajnaltatod itt magad azok utan, hogy te szakitottal. Ha nem birod elviselni a kulonletet, akkor nem kellett volna szakitani.


Es mielott azt mondod, hogy persze konnyu kivulrol okosnak lenni, hat elmondom, hogy en is dobtam ki csajt 8 ev utan, es 1 pillanatig sem fajt. Hogy miert? Mert mar nem birtam elviselni a jelenletet, pont ezert is valtoztattam a helyzeten.


Viszont amikor engem dobtak ki 3 ev utan, persze hogy fajt mint az allat: siras, uresseg, kilatastalansag, stb. Hogy miert? Pont azert, mert nem az en dontesem volt, es tehetetlen voltam.


Te nem voltal tehetetlen, te dontottel. Most viseld a kovetkezmenyeit.

2022. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2


1) Nem sajnáltatja magát, hanem tanácsot kért.


2) Nem mindenki sodródik odáig egy kapcsolatban, hogy csak akkor szakít, ha már nem bírja elviselni a másik jelenlétét.


3) Attól, hogy az ő döntése volt, még fájhat neki a szakítás. Főleg úgy, hogy 6 évig együtt voltak, és még most is szeretik egymást, de belátta, hogy nem működik a kapcsolatuk.

2022. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
#3 Fajhat neki, persze. De valoszinuleg a masiknak sokkal jobban faj, mert o nincs dontesi helyzetben. Tovabba, ha aannyira szeretne akkor azon dolgozott volna, hogy megmentse a kapcsolatot, nem azon, hogy elengedje. Szoval szerintem ez itt nem tanacskeres, hanem netto sajnaltatas.
2022. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azon dolgoztam nem csak én hanem ő is. Nem ment mégsem...

Igazából csak kíváncsi voltam mások, hogy vészelték át és igen talán tanácsot kérek. Ez a sajnáltatás meg nagyon nem én vagyok de nem is magyarázkodom neked.

2022. márc. 27. 23:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4


Honnan tudod, hogy mennyit dolgozott rajta?


Amúgy értem, vagy inkább érzem, hogy a saját feldolgozatlan fájdalmad beszél belőled, de valószínűleg neked sem esett volna jól, ha valakitől azt hallottad volna a saját szakításotok után, hogy nyilván nem ok nélkül és előzmények nélkül következett be, és ha dolgoztál volna eleget a kapcsolatotokon, akkor valószínűleg nem ért volna véget.

2022. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 Amelyik kapcsolatomnak en vetettem veget sosem fajt. 1 volt aminek meg a masik fel, az kegyetlenul fajt. De ha meglattam volna hogy meg o ir ki ilyen posztot, azutan h o dobott ki es eselyem sem volt helyrehozni, dolgozni rajta, akkor en nem is tudom mit csinalok vele.
2022. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"#6 Amelyik kapcsolatomnak en vetettem veget sosem fajt"


És emiatt úgy gondolod, hogy senki másnak sem fájhat, ha szakít valakivel?

2022. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Ugy gondolom, hogy aki meghoz egy dontest, az ne rinyaljon. Ennyi. Dontottel es az eleted megy tovabb a medreben ennek fuggvenyeben. Szanalmas ez a sajnaltatom magam allapot. Szerintem ilyenkor kicsit legyen empatikus az ember es kepzelje bele magat a masik helyebe.
2022. márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

23 vagy. 6 év az azt jelenti, hogy bután, gyerek fejjel összeálltál valakivel 17 évesen.


Örülj neki, hogy újra szabad vagy és élhetsz!

2022. márc. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!