Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érezhet még irántam valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet még irántam valamit, vagy túl van rajtam és teljesen semlegesen tud már kezelni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott egy ex, akivel másfél évig együtt voltunk, ő szakított. Szakításra rá egyszer még közel kerültünk egymáshoz pár hétig, viszont utána lett barátnője. Teljesen összetörtem abban az időszakban. Ezt követően hónapokig egymásra sem néztünk, kerültük egymás társaságát. 3 napja volt egy buli ahol mindketten hivatalosak voltunk, végül húztuk a szánkat, de elmentünk.


A buliban ő kezdeményezésére elkezdtünk beszélgetni, de nem a kapcsolatunkról, hanem tényleg minden másról. Az est vége úgy alakult hogy egy szobában aludtunk (felajánlotta hogy ne fizessek emiatt taxit, és a haverjaival sem vagyok rosszban akik szintén a házban aludtak) de SEMMI nem történt köztünk, rengeteg beszélgetésen kívül. Még mindig kapcsolatban van, de a lány helyében én sem örülnék hogy a párom a volt nőjével alszik. Nem tudom hova tenni ezt, túl nagy váltás volt az egymás utálása és a party között.



2022. ápr. 16. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Unja már az új barátnőt.

Régi luk is bejon még neki.

Ugye nem mondok újdonságot ha azt mondom hogy a férfiak 90%-a ilyen?

Kicsit retrozik de aztán visszamegy az ujhoz.

Csapodik egyik helyről a másikhoz.

Na ő az a férfi akire mindig figyelni kell messziről mert megbízhatatlan.

2022. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont egy apró mozzanattal sem ért hozzám.Csak beszélgetés történt…
2022. ápr. 16. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd fog 😆😅
2022. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!