Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondja már meg valaki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja már meg valaki mit csináljak?Hagyjam vagy kezdeményezzek? A sztori röviden adott a pasi aki bejön a munkahelyemre mert ott van dolga, semlegesen viselkedik, kicsit visszahúzódónak tűnik. Majd kideríti mi a nevem bejelöl, belikolgatja a képeim

Figyelt kérdés
de nem ír rám. Majd pár hónap után én rá írtam az most mindegy miért így beszéltünk egy két szót először. Ezután elkezd reagálni, hozzászólni a storyjaimhoz(nem sima like hanem szerelmes smile, szivecske stb) így beszéltünk már többször ..vagy én reagáltam a storyjára , vagy volt hogy írtam neki csak úgy. Ilyenkor flörtölget de nem nyomulósan(amit már megszoktam a pasiktól így fura is volt hogy ő nem ilyen) hanem illedelmesen a beszélgetésekből úgy tűnik kedves meg nem ez a rossz fiú stílusa van mindig normálisan ír meg válaszol.Kinézetre nem mondanám annak a tipikus mindennő álmának(de ízlések és pofonok) de ennek ellenére nagyon sok nő van az ismerősei között.Na de ez megy már egy jó ideje. Nekem tetszik szívesen megismerném, haverja szerint én is tetszem neki nála érdeklődőt irántam. Szinglik vagyunk mindketten. Akkor most miért nem lép semmit? Valaki azt mondja hagyjam mert ha akart volna valamit már nem itt tartanánk,ne csináljak hülyét magamból, van aki meg azt mondja kezdeményezzek én randit mondjuk mert lehet csak "felénk" meg mi veszteni valóm van. Szóval ti mit gondoltok?
2020. júl. 15. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Hagyd.
Kezdeményez.
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit vonulj háttérbe, akkor ráijesztesz és talán veszi végre a bátorságot. Vagy csak szimplán utalgass rá hogy elmennék vele randira, vagy akár kérdezz rá.
2020. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Most őszintén: mi vesztenivalód van, ha kezdeményezel? (Egyébként is ez a 21. század, a nők előtt is ott a lehetőség a kezdeményezésre.) Ezt a dolgot valamilyen formában le kell zárnod magadban, máskülönben lehet, hogy még évek múlva is azon fogsz kattogni, hogy mi lesz ebből.
2020. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Kezdemenyeznek, csak leirasbol szerintem o sok lanynak csapja a szelet es még nem vágyik komoly kapcsolatra, aztán kitudja ha netan ugy alakul csak ne eld bele magad hogy ebbol márpedig mindenaron komoly kapcsolat lesz.
2020. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem jó beállni egy olyan sorban, ahol jelenleg az utolsó hely van fent tartva számodra.Állj ki a sorból szerintem.
2020. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy jó pár hónap likeolgatás meg reagálás után (ezt amúgy hülyeség bárminek is értelmezni) akkor dumáltok ha te írsz rá, és akkor sem nyomul egyáltalán, nos ez számomra eléggé árulkodik arról, hogy valójában rohadtul nem kíváncsi rád, csak talonban vagy tartva.
2020. júl. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Csá pisti, hétvégén úgy gondoltam megnézem a sonicot a moziban, nincs kedved jönni?"
2020. júl. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled.

sok az ilyen férfi. húzogatja a mézesmadzagot, és MAJDNEM lesz a dologból valami. szigorúan majdnem. esetleg egy olyan "randi" amit te erőltetsz ki, de sosincs semmi konkrétum, csók, nyomulás. bókolni esetleg bókol. a szemedbe néz. mosolyog. Nem tudod mi van, talán félénk? még még bátorítani kell.

utána még hiteget egy picit. akár hónapokig. ameddig hagyod.

2020. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem irogatnék neki.
2020. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!