Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El fog múlni ez a fájdalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog múlni ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Nem rég mentünk szét előző barátnőmmel.

És ingadozik a hangulatom, egyszer nagyon stabil vagyok, és tudom, hogy ennek így kellett lennie.

Egyszer meg az jön rám, hogy "szét szakít" ez a hiány érzet és testileg is érzem ezt a lelki fájdalmat.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

22f



2022. ápr. 24. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
El fog múlni, hètről-hètre könnyebb lesz.
2022. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most nem bunkóságból mondom de én iszogattam 1 hétig esténként és úgy rendeződtek a dolgok a fejemben, csak ne ragadj le az ivásnál mert függő leszel.
2022. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Ne nyavalyogj nekem meghalt a szerelmem esküvő előtt!!!
2022. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-mas fogadd őszinte részvétemet.

Nagyon sajnálom.

Az azért egy jóval erősebb fájdalom az biztos.

2022. ápr. 24. 09:51
 5/12 A kérdező kommentje:

Iszogatni én is tervezek, de nem akarok bele merülni..

Lenne csaj is futó kalandra de egyszerűen ez az érzés csak átmenetileg enyhül akkor is mikor más lánnyal vagyok..

2022. ápr. 24. 09:52
 6/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező! Én is voltam már túl mocskos sz*r szakításon. Tavaly ilyenkor még javában benne voltam a folyamatban (eladni az isten háta mögötti közös lakást, amit terhelt pár misi hitel). Egy dolgot javaslok: Az alkohol bár tüneti kezelésnek jó, hosszútávon nagyon sz*r mellékhatásai vannak. Tudom, mert próbáltam. Volt, hogy tavaly februárban (januárban költözött el exem) rendesen pánikba estem, ha "csak" két üveg vodka/tömény volt a hűtőben. Nem azt mondom, hogy ne igyál, de a töményet kerüld, mint a pestist! :))) Sör belefér, de ne legyen abból se rendszer. Ha jobban vagy, akkor érdemes kreatívkodnod - ami tetszik. Nekem egy gravírozógép pl NAGYON sokat segített. Fel a fejjel papa! Nem itt van vége a világnak! :))) Találsz ezer másikat, jobban hozzád passzolót. :)))
2022. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok köszi

Nyugi a nagy Ő-d még eljöhet én nar lemondtam róla 50eves vagyok

2022. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én alapból ilyen ember vagyok. Depressziónak hívják, szorongás, félelem, egy kis zajtól megilyedek néha. F
2022. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6-os köszi, ment a pacsi! :)
2022. ápr. 25. 07:04
 10/12 anonim ***** válasza:
El fog igen. Az idő sok mindenben segít
2022. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!