Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mar el telt lassan egy honap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar el telt lassan egy honap, hogy megtudtam azt hogy a ferjem megcsalt, de ez a fajdalom a szivemben el fog mulni valaha?

Figyelt kérdés
megbocsatottam neki,de meg mindig faj,ha bele gondolok hogy mas no kellet volna neki,pedig ott vagyok neki en,annyi mindenen mentunk at amig vegre egyut maradtunk,mert en harcoltam erte,mert a szuleim nem akartak ot!!!szenvedtem,de vegul csak egyutt maradtunk,volt hogy 1 hetet el koltoztem miatta,es nem besazeltem a szuleimmel!!!es erre fel o meg meg egy ev hazzasag utan sem,megcsalt!!!nem tudom hogy ha valaha el fog mulni ez a fajdalom!!!
2011. márc. 16. 17:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért bocsátottál meg neki?!
2011. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
mert szeretem...
2011. márc. 16. 17:40
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Dönts! Megosztod a tortádat a barátaiddal, vagy megeszel egy kalap szart egyedül. Nézz magadba, mit nem csináltál jól. Üljetek le szépen és kérdezd meg őt, miért tette, mi a hibád, mert javítani szeretnél rajta.Hátha nem is csak a férjed a hibás!
2011. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A válasz nagyon egyszerű:nem.Lehet,hogy megbocsájtottál,ezt csak te tudhatod,ha mélyen magadba nézel,de soha a büdös életben nem fogsz bízni benne többé.
2011. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Miért írod, hogy "megbocsatottam neki", ha valójában nem tetted?


Nincs ezzel semmi baj. Az is lehet, hogy időre van még szükséged, az is, hogy soha nem fogsz tudni megbocsátani. Ez mind előfordulhat. Az viszont nem vezet sehova, ha azt mondod, már megbocsátottál neki, miközben még nem. Ez egy olyan téves értékelése a valóságnak, ami pont lehetetlenné teszi, hogy valójában megbocsáss, hiszen azt gondolod, hogy már túl vagy ezen, holott nem.


Miből fogod tudni, hogy itt az idő, és kész vagy megbocsátani, vagy már meg is történt? Abból, hogy már nem emlegeted fel, ami történt, nem viszonyítasz, nem hasonlítasz, nem teszel mérlegre. Aki valójában megbocsát, az elfelejt. Tiszta lapot kezd. Valami megtörtént, és mégis tudunk úgy élni, mintha nem történt volna meg. Amíg ez nincs, ott nincs megbocsátás. Ott elviselés van. Az azonban egy merőben más minőség.

2011. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
en nem hibaztam,mindig huseges voltam hozza!!nem vagyok egy csunya no,igazan buszke lehetne ram,mert egy szep felesege van!! 34 eves ,en pedig 24!! nagyon megbanta,de latom en is rajta,azt hogy igy van!!!megbeszeltuk a dolgot,es sajnalja,megkerdeztem hogy ha en hibaztam valamiben,de o csak valtig allitja hogy nem!!
2011. márc. 16. 17:44
 7/26 anonim válasza:
100%

Szép kezdete egy házasságnak. Főleg, hogy még egy év sem telt el. Nem akarlak elkeseríteni, de nem azon kéne morfondíroznod, hogy hogyan tudnál túllépni a fájdalmadon. RAJTA KELL TÚLLÉPNED!

...Mert ha valaki egyszer megcsal, többször is meg fog! Sokan vannak, akik párkapcslatban élnek, és megbocsájtják a barátjuknak hogy megcsalták. De kérem szépen, ez egy házasság! Letudnál vele élni 40-50 évet úgy, hogy (egészen biztos vagyok benne) újra és újra, nagyobb és nagyobb fájdalmakat okoz neked?

A szüleid valószínűleg azért nem csípik a gyereket, mert érzik rajta hogy problémás. És sok lány bukik a rossz fiúkra, de hidd el nekem, nagyon el fogod cseszni az életed ezzel a sráccal. Már most is, hogy miatta összevesztél a szüleiddel.

Ne 5 év múlva mondd ki hogy, elég, mert lehet, akkor már késő. Gyereked lesz, 5 évet el pazaroltál, egy olyanra aki nem az igazi.

Gondolkozz el ezen.. tanácsom lenne, hogy minnél előbb térj észhez, és láss ki a felhők közül.

Gondold végig a jövődet, és a jelent.

2011. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
ugy ertem a megbocsatast,hogy nem hagytam ott,nem vallok tolle,hanem adtam neki meg egy eselyt,de ez a fajdalom felemeszt!!! el fog alaha mulni?
2011. márc. 16. 17:47
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen pont ezt mondtam! Most még nem bocsátottál meg neki. Elviseled, ami történt. Együtt maradtatok, ezt is elviseled. Miközben szenvedsz. Történt valami, ami nincs kiegyenlítve, és ez jogosan bánt téged. Lehet, hogy valamikor el fog múlni, és akkor majd megbocsátasz neki. Az is lehet, hogy egyszer majd megérted, mi és miért történt? Erre nincs garancia. Most egyelőre fogadd el, hogy ez történt.
2011. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
a szuleimmel,azota minden rendben,mar ot is meg szerettek,ez mind a multban volt,amikor csak jartunk!!!3 eve vagyunk egyutt,amibol meg egy eve sincs hogy hazasok!!
2011. márc. 16. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!