Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok jól döntöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jól döntöttem hogy azért szakítottam a szeretömel mert 6éve tart a viszony és egyszer nem aludt velem csak heti 1-2szer találkoztunk 1órára ?

Figyelt kérdés
Vagy ez így normális ?

2022. máj. 17. 10:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem

Teljesen normális ha 1-2 taliztok nem az életársad szék a szeretőd

2022. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
6 év a szerelmi eletedből kuka
2022. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

szeretőd volt, nem a barátod

ne akard, hogy úgy viselkedjen, mintha a társad lenne

2022. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
jól.
2022. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért közben ismerkedsz, ugye? Nem akarod azt mondani, hogy 6 évet csak rá pazaroltál, mert elég vicces lenne.
2022. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Azért szakítod meg emberekkel a kapcsolatot, amiért akarod. Ha számodra ez így nem volt kielégítő, akkor jól tetted, igen.
2022. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%
Furcsa, hogy 6 év ostoba hulladék életforma után hirtelen megjött az eszed, nem jellemző a fajtádra de nyugi, nem is fog sokáig tartani :D
2022. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél-e? Abszolút. Csak előbb kellett volna.
2022. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
43%
6 év/nem aludt velem/ heti 1-2-szer/ 1 órára- kinek mi veri ki a biztosítékot. Nekem is van szeretőm, de sose tudunk heti 1-nél többször találkozni. Szakítsak? Sose fogunk tudni együtt aludni- szakítsak? Nem tart még 6 éve- várjam ki ezt vagy szakítsak? Na, nekem tuti, hogy ezek nem lennének gondok, mert házasságban élünk, titkos a viszonyunk, nem fer bele heti 2 alkalom vagy az együttalvás. De az 1 óra miatt tuti, hogy már 2. randi se lett volna, nem 6 éves viszony. Kérdező, neked mi tette be a kiskaput? Ill. ha nem volt ez jó, tehát szakítottál, akkor miért is vártál 6 évig? Nem értlek.
2022. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

9_es hosszú lenne mindent le írnom próbálom röviden,

4évig minden jó volt igaz akkor is 1órás talik voltak de egy héten 3-4is taliztunk de az utóbbi időben heti 1-2 tali volt ugyan 1óra hossza, és meguntam montam neki hogy hagyjuk egymást békén. Ö csak keresset kibékültünk de ugyan úgy 1óra hossza tali volt pedig montam neki hogy nekem kevés az 1óra hossza. De állította hogy szeret kötődik hozzám nem tud elfelejteni csak bele mentem újból és csak ugyan úgy 1órás tali volt. És én meg választás elé állítottam hogy vagy jön és együtt alszunk egyszer vagy hagyjuk egymást mert nincs értelme ha igazán szeret akkor tesz értem

2022. máj. 17. 13:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!