Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan férfival, aki udvarolni próbált nektek, de nagyon kellemetlen, esetlen bókokat mondott, és az egész kínos volt? Mi történt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy másnak is van-e ilyen története.

2018. jún. 18. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Férfiként futottam már bele ilyenbe. Volt ahol kevésbé, volt ahol egyértelműen érződött, hogy a lány kínosan érzi magát.
2018. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, próbálta a "pimasz csipkelődést" hozni, hogy milyen szép vagyok, biztos ügyesen sminkelek, meg hogy amilyen csinosan vagyok öltözve, bizots rejtegetni valóm van. Mindez egy nálam alacsonyabb (160cm vagyok), kövér, de kigyúrt sráctól (tudjátok, olyan nagyon furcsa alkat), nagyon hangosan, közben sipítva nevetgélt. Aki hallótávon belül volt, szerintem cringelt. Ilyenkor próbálom magam a lehető legkevésbé vonzóvá tenni, flegma leszek, tőmondatban válaszolok, rágyújtok, látványosan unatkozom.
2018. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!