Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hány évig bírtad ki a leghossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig bírtad ki a leghosszabb ideig a másikkal, ami után aztán vége is lett teljesen?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12
2022. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha a tűrőképességre vagy kiváncsi amikor már arrol szól a kapcsolat meddog lehet kibírni (a szenvedést, kúttalan reményt a valtozásra, stb), nálam eddig a maximum idő csak hónapokban mérhető.


Azaz pl 1 évig jártam ugyan az exemmel, de csak a 3 utolsó hónap volt vele maga a pokol, a többi korabbi része szép. Azaz exemnél 3 honapig bírtam a poklot es 3 honap után adtám fel teljesen es engedtem el.


Egy másik kapcsolatomban fél évig tűrtem bántalmazást. (Tényleg megtudják fogni az embert a bántalmazók, olyan kötelékeket szerelmet képesek kialakítani amit tényleg nehéz magadban leküzdened, hogy ki tudj lépni. Kb önerőszakolásnak tűnik az hogy a saját akaratod a saját szerelmes érzésed ellenére te kilépsz. Irto kemény. Nem csodálom hogy sokan meghalnak vagy 10 évig is bantalmazokkal vannak)

2022. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hamar feladod akkor
2022. jún. 2. 13:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig csak 1 ember a hibás.
2022. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 hamar kiderül minden kristalytisztán. Masoknak csak gyerekkel válás elott derul ki. Nem en adom fel hamar, hanem csak simán jól làtok.
2022. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Folyt

Lasd bántalmazást is pl.

Nem kell ehhez nekem 10 év vagy a halál mint másoknak hogy rájöjjek hoppá ki kell lépni.

2022. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint a 2., amikor már csak a kapcsolat "elviselése" volt a kérdés, akkor az pár hónap volt (bár nekem több volt, mint neki, olyan 6-9 hónap körül), összességében olyan 2 évet jártunk.

A férjemmel lassan 10 éve vagyunk együtt, nem érzem azt, hogy csak "elviselném" a kapcsolatot meg "kibírnám", szóval nem arról van szó, hogy hamar feladja az ember, csak nem erőlteti azt, ami nem jó.

2022. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Par hónap alatt is annyi minden történhet mint másoknál.évek alatt.

Nem mindenkinél jelenti az idő ugyanazt.

2022. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem
2022. jún. 2. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Akk pelda.

Nezel egy filmezt. Le.egy 2 ora alatt millio esemeny. Azalatt te csak ültél egyhelyben. Hasonlo az különböző emberek különböző életéhez a dolog.

2022. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!