Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál már valami irritál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már valami irritáló tulajdonság miatt?

Figyelt kérdés

pl. hülyén röhögött, fura arcokat vágott, csúnyán evett (csámcsogás, nyitott szájjal stb.) bármi lehet.


Mi volt az?



2022. jún. 30. 10:06
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
97%
Igen fikázott a csaj de ezzel nem volt gond de meg is ette utána....
2022. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Igen, nem is olyan rég.

Idegesítő beszédkényszer, és ha már nagyon bele élte magát olyan fejeket vágott és úgy mozgott a keze, mintha homokos lenne.

Nemnem. De a csamcsogast se bírom, de nem szakítanék emiatt.

2022. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hangosan beszélt állandóan és egyszerűen nem figyelt a környezetére. Volt olyan, hogy kib*szta hátra a széket, amikor felállt és az neki ütközött elég rendesen egy másik ember székének, aki nyilván meg is fordult és nekem kellett elnézést kérnem, mert fel se tűnt neki, mintha valami gyerekkel lettem volna, akit anyuci menteget. Azután se vette észre magát, amikor elnézést kértem, még én mondtam, hogy figyeljen már oda, ő meg hogy mire?! Borzalmas volt.
2022. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan csak valami irritáló tulajdonság miatt nem, de az irritáló tulajdonság is sokat nyomott a latban, mikor eldöntöttem, hogy köszönöm, ennyi volt.


Nem tudott normálisan (kulturáltan) enni (mindent villával, közben tele szájjal beszélt stb.), olyan kupi volt nála állandóan, hogy ihaj (amit persze ráfogott a gyerekeire - a konyhai és fürdőszobai rendetlenséget is), és természetesen mindenben mindig neki kellett hogy igaza legyen. Közelebb állt az életmódja a sátoros nomádokéhoz, mint a diplomás és igényes városi emberéhez, pedig diplomás emberről van szó.

2022. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenekkel össze sem jövök!🤣🤣🤣
2022. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen, de soka dodott össze

Úgy ivott a vizéből hogy gyorsan megdöntötte, egy korty, vissza. Megint, korty, vissza. Összesen megivott fél decit aztán panaszkodott hogy mindig száraz a szája.

Nem.lehetett boltban 30 percnél többet lenni, mert az poros meg zavarja a szemét a fény és neki kényelmetlen.

Csókolózádkor becsukta a szemét és utána olyan volt mint aki egyszerre álmos és un valamit. Elég lelombozó egy ilyet csókolni.

Nem birta visszatartani a pisilést, ezért mindenhol csak mosdót kellett keresni, ha lekessuk a mozit/szakkört stb az se baj. Sőt, ha tánctandolyamra mentunk es neki utkozben kellett, akkor ott kellett koa9dt talalni, nem ert ra a tanfolyam helyszinen

Nagyon nem volt funkcionális pl ha kocsival nagy út után hazavitt és kivettuk a borondom, meg kb 15 percig igazgatta a csomagtartóban a cuccokat es csak utana koszont el, ahelyett hogy ad egy puszit, hazamegyek es utana intezi

Foltmentes, nem kinyult polora sajnalta a penzt de rendszeres kajarendelésre nem

Még biztos volt, ja de összejöttek ezek a dolgok és az hogy nem funkcionálisan gondolkozott + igénytelenség + alkalmazkodási képtelenség + gyerekesség végül kiborította a ppharat és szakítottam

2022. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%

Nem volt hajlandó epilálni a felső ajka felett, így amikor megcsókoltam, olyan érzésem volt, mintha férfit csókolnék. Mondjuk nem ez volt a szakító ok, mert látszani nem látszott, mivel szőke nőről van szó, de mikor vége lett, hirtelen megörültem, hogy nem kell többé szőrös csókot átélnem.

Ahhoz pedig nyuszi voltam, hogy mondjam neki, hogy nekem ez így nem a legkellemesebb.

2022. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Senior Séf ***** válasza:
28%
Rengetegszer. Ha valami nem klappolt, kíméletlenül továbbléptem.
2022. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a hűtlenség eléggé irritált.
2022. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Irritált, hogy minden levest szürcsöl (egyébként nő), de nem ezért hagytam ott, hanem mert más területen is igénytelen volt és lusta, ráadásul meg volt róla győződve, hogy "jóvanazúgy". Ezen kívül meg is csalt.
2022. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!