Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Marcsak a belsombe szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcsak a belsombe szerelmes, emiatt szakitott velem egy hete. Van esely ra hogy meg tudjuk beszelni?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu lesz, ne haragudjatok.

Ket eve ismerjuk egymast, par honappal ezelott alakult ki a baratsagbol a parkapcsolat. O egy het utan bemutatott a szuleinek es a tavolabbi rokonoknak is, ket het mulva mar kozos kulfoldi nyaralast foglalt (ahova jovoheten indultunk volna), szeptemberben mar ossze akart koltozni. Mult honapban majdnem “becsuszott” a baba, de neki az sem lett volna akadaly, meg akarta volna tartani. Egy hete reggel elindultam tole dolgozni, minden ugyanolyan volt mint szokott lenni, ugyanolyan jo kedve volt, napkozben is ugyanugy beszelgettunk. Este hivott, hogy atjonne hozzam aludni, amikor vegzek munka utan, mert hianyzom neki. El is jott, a kocsibol kiszallva puszilgatott, olelgetett, kezenfogva elindultunk hazafele, majd mintha elvagtak volna, erzelemmentes arccal kozolte hogy nagyon szerelmes a belsombe es tokeletes vagyok, de igazabol kulsore egyatalan nem vagyok az o “tipusa”, es nem ugy nezek ki ahogy o szeretne, es ez kesobb nagyon nagy problema lenne a kapcsolatunkban. Megszolalni sem tudtam, csak kerdeztem hogy eddig miert jatszotta meg magat, azt mondta hogy nem akarta hogy napkozben a munkaban idegeskedjek.

Beszeltem ma az idosebb testverevel, mondta hogy az egesz csalad ertetlenul all, mindenki szerint alom par voltunk, lattak a szerelmet a szemeben ahogy eddig ram nezett es aradozott nekik hogy mennyire szerelmes es hogy nemsokara el is akar jegyezni. Probalnak vele beszelni hogy eszhez terjen es bocsanatot kerjen, anyja azt mondta hogy probaljak vele en is beszelni holnap, mert ez biztos csak egy kifogas, inkabb az lehet a baj, hogy tul gyorsan porogtek a dolgok a kapcsolatunkban. Viszont ezt nem ertem, mert tenyleg mindent o siettetett.

Szerintetek van esely ra hogy meg tudjuk beszelni holnap? Aznap ejjel ota, lassan egy hete nem beszeltunk.

20/l 23/f



2020. júl. 16. 11:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Uj lany biztosan nem johetett a kepbe, a csaladja szerint sem, es szerintem se, csak annyit voltunk kulon egy nap, ameddig elmentem dolgozni (o otthonrol dolgozik).
2020. júl. 16. 11:11
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont az volt a baj, hogy ennyire eldobtátok az egyéniségetek a kapcsolatban
2020. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit megbeszélni. A srác csak ment az árral, nem gondolkozott sokáig. Ezt jól példázza a babás dolog; huszonévesen véletlen babához csak akkor áll így hozzá, ha nem gondolja végig ez mivel járna.

Valami változott, ami arra késztette, hogy végiggondolja a kapcsolatát veled. Arra jutott, hogy ez így nem jó neki és lépett.

Neked is lépned kell.


F

2020. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Marmint tul sokat voltunk egyutt? Hiaba mondtam neki hogy talalkozzon a haverjaival, mindig lemondta oket, merthogy velem akar lenni. Az egyenisegunk ugyanugy megmaradt, vagyis nyilvan mar atvettuk egy kicsit egymaset, de teljes volt a harmonia es az osszhang, emiatt all mindenki ertetlenul.
2020. júl. 16. 11:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet besokallt, szerintem még fiatal ő ehhez. Mármint fejben.
2020. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap alatt már nem gond, itt azért lehet sejteni, hogy valami nem oké. Szerintem nagyon lelkes volt először, valami miatt sürgette ezt az egészet, amit olvasni is fura mert ez nem a kapcsolat eleji időszakra hasonlít. Eddig megvolt a vonzalom köztetek? Sajnos simán lehet, hogy hiába tart szépnek, egyszerűen nem te vagy a típusa. De inkább a fő probléma tényleg az hogy kapkodott de amilyen gyorsan meg hirtelen történtek a dolgok, olyan gyorsan ment is. Én is jártam már így, de ez sose normális szerintem.
2020. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt a vonzalommal eddig, ereztem mindig hogy kivan, az agyban is tokeletes volt minden neki is-nekem is. Meg szerintem egy no megerzi, ha nem tetszik valakinek, de a leggyonyorubbnek ereztette velem magamat mindig.
2020. júl. 16. 12:57
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fura és ellentomndásos a pasi és pont ezért valahol nem csodálom, hogy kibukott ez. Túlsiette az elején a dolgot, biztos fellángolt, hogy van neki kapcsolata, dejódejó, most azonnal mindent: nyaralás, család, gyerek, költözés... kész kamikaze, már ez is egy baljós jel.

Aztán csak kipukkant a lufi.

Ha nem vagy a fizikai esete, akkor kár erőltetni.

Amúgy végül hogy jöttetek össze, mi az előtörténete?

2020. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fellángolás volt, ami aztán jól ki is aludt benne. Lehet volt valami apróság, amit csináltál akár, vagy mondtál, vagy tettél valamit, amitől hopp el is oszlott a köd. De attól nem a te hibád, az ilyen érzéseket kontrollálni nem lehet.
2020. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amikor joba lettunk, elottem egy 3 eves kapcsolata volt. Mar akkor nagyon nyogve-nyelosen ment nekik, aztan szakitottak is. Elkezdtunk tobbet beszelgetni, udvarolt, aztan a kozos barati tarsasagbol kivalva, kettesben eljarkaltunk randizni. A testverevel meg az egyik haverjara is gyanakszunk, hogy o mondott neki valamit, ugyanis miota egyutt voltunk azt hallgattam hogy en elszeditettem a sracot, miattam szarja oket le, es hogy ez az en hibam, hogy lemondja oket csakhogy velem lehessen... eddig nem erdekelte ez a baratomat, ha ilyeneket mondtak, de most lehet megis..
2020. júl. 16. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!