Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet kapcsolat megszűnés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kapcsolat megszűnése után elengedni hogy ne várjam azokat a dolgokat amihez hozzászoktatott állandoan?

Figyelt kérdés

Mi den áldott nap felhivitt husszor vagy ötvenszer is

Egy nap millioszor is elnondta hogy szeret imád.

Abszolut hűséges, utálja a mai világi embereket hogy nem azok

Nincs online közösségin


Szakítottam egyéb okokból.

Én a fentieket(és millio minden egyéb rakat hasonló dolgot amiket nem írtam) soha senkitol nem fogom kapni, de hozzá vagyok szokva, hogy valaki a tenyerén hordoz.


Minden reggel várom ahogy azzal ébreszt szeretlek.

Minden éjjel hajnalokig megy a videocset is

Minden nap kívánjuk egymást de nem szexelek nem találkozom vele, tartom magam


Igazábol engem az ilyen dolgaival nagyon "lekötözött", meg akarom magamban szüntetni ezeket hogy ne hiányozzanak. Hogyan?



2022. júl. 4. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ne beszélj vele?
2022. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy emlékezteted magad, hogy bántalmazó kapcsolatban voltál. Az pedig, hogy "a tenyerén hordozott", csak álca volt.

Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki felismeri a kérdezőt az írásáról.

2022. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, kérdező. Úgy, hogy összeszorítod a fogad és kibírod, hogy ezeket a dolgokat elveszíted. Ez van, ez fáj, mindenkinek fáj egy szakítás.
2022. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kell jönni róla, mint bármilyen függőségről. Persze tudom, mondani könnyű, én is benne vagyok.
2022. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Felismertem én is

Szakítani fájdalmas A függőség meg rabul ejt Fog segíteni az idő

2022. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1.tokmindegy beszelek e vele. A kerdes ugyanaz.

2.nem álcáz semmit.ő ez. Monogám es kifejezi az erzelmeit ha kell, egy nap szazszor is, megtesz mindent.

3.1-2 napig szoktam bírni csak:(

4.igen olyasmi, akkor te átérzed. Az jó. Csak jo lenne ötlet

5. Senki mástol nem fogom kapni soha többé

2022. júl. 4. 22:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki leírt egy tök logikus választ, te erre visszairtal mindenre egy kifogást... :D hány éves vagy? Alap hogy nem beszélünk exunkkel, plane ha te szakítottal. Nem szép dolog, meg elhuzod a fajdalmadat. De ahogy elnézem majd visszamesz hozzá
2022. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6


#3: Akkor bírd tovább. Ez nem kifogás.

2022. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A kérdés az hogyan kehetne kiiktatni azt hogy ne hiányozzon. Ha ez nincs akkor semmi nincs. Akkor boldogság van ill lenne.

Ha nem beszelek vele vagy beszelek vele teljesen mindegy a hiány ott van.

A hiányérzést akarom leküzdeni. Ne legyen. Es akkor az sincs hogy beszelgetek vele. Akkor semmi nincs. "Meghalt."

2022. júl. 5. 01:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Felnott vagy ugye? Nem hisztis kislány hogy de én akarom és most és anyaaaa!

A felnőtt lét része az önuralom, a türelem és elviselni a fájdalmat

Nőj fel

2022. júl. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!