Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet kapcsolat megszűnés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kapcsolat megszűnése után elengedni hogy ne várjam azokat a dolgokat amihez hozzászoktatott állandoan?

Figyelt kérdés

Mi den áldott nap felhivitt husszor vagy ötvenszer is

Egy nap millioszor is elnondta hogy szeret imád.

Abszolut hűséges, utálja a mai világi embereket hogy nem azok

Nincs online közösségin


Szakítottam egyéb okokból.

Én a fentieket(és millio minden egyéb rakat hasonló dolgot amiket nem írtam) soha senkitol nem fogom kapni, de hozzá vagyok szokva, hogy valaki a tenyerén hordoz.


Minden reggel várom ahogy azzal ébreszt szeretlek.

Minden éjjel hajnalokig megy a videocset is

Minden nap kívánjuk egymást de nem szexelek nem találkozom vele, tartom magam


Igazábol engem az ilyen dolgaival nagyon "lekötözött", meg akarom magamban szüntetni ezeket hogy ne hiányozzanak. Hogyan?



2022. júl. 4. 20:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Olvasod te a felnőtt párkapcsokatok rovatot milyenek a felnőttek?:)
2022. júl. 5. 09:11
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Téged olvaslak hogy hisztizel Ha van azért, ha nincs azért

Az élet a rovaton kívül van A szakítást mindenki megszenvedi ezt nem tudod megsporolni

Majd elmulik

2022. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem a szakitast szenvedem. Párom elott is mar hianyzott egy jo szó, egy öleles. Stb. Megkaptam de ugy, amire senki más nem lesz képes soha. Es Elvesztettem. Párom után is hiányozni fog. Akár éveken át is. Ez itt a szenvedés. Nem a szakítás a szenvedés.
2022. júl. 5. 19:19
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz új aki szeret

Nem lehetünk mindig kapcsolatban

2022. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%
Pedig nagyon szimpatikus, ahogy ezt leírod. Sokan valóban emiatt vannak a másikkal. Nehéz ezt leadni, de egyszer majd lesz valaki aki azt írja hiányzol és szeret.
2022. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!