Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szex megszűnése miatti válás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex megszűnése miatti válás, mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Házasságban szokott lenni hogy gyerekek születése után nőt már nem érdekli szex, egy nyűgnek érzi.

2022. júl. 6. 23:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Feleségem 36, én 39 voltam a váláskor, gyerkőc 9 éves volt. Az utolsó 2 év volt minden szempontból nulla, akkor már tényleg egy arc-simogatás, ölelés sem volt soha, ha én kezdeményeztem, akkor én voltam a szemét. Sokat beszélgettünk válás előtt, próbálkoztam mindennel, de végül válás lett a vége. Azóta már többször mondta, hogy próbáljuk meg újra, minden más lesz, majd jobban figyel, de már késő.
2022. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
11. Dehogy próbálod meg újra. Teljesen olyan mintha egy érzelemmentes emberré vált vona.. Ilyet nem érdemel az, aki érzelemre, szeretetre és szexre vágyik. :)
2022. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Persze, nem próbáljuk meg újra, meg is mondtam neki többször is. Azóta van ez az "újrapróbálkozás", mióta nekem új kapcsolatom van. Addig szóba se állt velem szinte, csak a gyerek miatt.
2022. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
13. Örülök hogy ott hagytad, szerintem sem ezt érdemelted. :)
2022. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez úgy szokott lenni inkább, hogy valamelyik haragszik a másikra, ezért nincs szex, amiért a másik is megharagszik. Ha erre rájön egy megcsalás is, akkor meg tuti elválnak.

Gyerek születése után tipikusan az szokott lenni, hogy az anya sokat van egyedül, nem érzi magát szeretve, az apa meg azt követeli vissza, ami előtte volt, de az új szerepbe nem kapcsolódik be... Szóval mindkettőnek hiányzik a másik, de szépen felépül egy fal a sérelmekből és addig duzzognak, hogy a másik már biztos elhidegült és érdektelen, amíg tényleg elhidegülnek.

2022. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

15. Ki az a hülye, maradi ember aki érzelemmel vagy szeretkezés megvonással bünteti a másikat? A bekülős szex sem rossz azért, de én sosem tudtam így lenni :D


Talán akkor amikor tudtam hogy Xy csak kihasznál, stb.

2022. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A békülős szex tapasztalatom (ismerősi sirámok) szerint a férfiaknak jelent békülést, a nőknek egyszerűen nincs kedvük hozzá, ha neheztelnek, mert nekik az kell, hogy előbb legyen érzelmi biztonság (vagy valami lelkizés, intimitás) és utána lesz kedvük szexelni. (Tisztelet a kivételnek és bocs az általánosításért, mert azért bőven vannak, akiknél fordítva van.) Szerintem ritkábban büntetés vagy hatalmi játszma ha valamit hiányol tőled a másik és ezért nincs kedve szexelni veled. Viszont az sem megoldás, ha van szex, mert csak rábeszélem, és akkor pár napig, hétig kipipálva az ego, hogy "no csak szeret még", és minden mehet a régiben... aztán a problémák meg maradnak a szőnyeg alatt, mert kommunikálni valahogy továbbra is macerás és nincs ihlet. Akkor nőnek tovább a repedések és dettó biliborítás a vége. Meg akkor jön az, hogy valahogy mégse az igazi, te már csak kényszerből szexelsz velem, mégsem szeretsz... stb. és onnantól az is baj, ha "szerencsétlenen" van sapka meg az is ha nincs. Jó esetben nem csak két nemi szerv és azok karbantartandó vagy követelhető szükségletei vannak egy házasságban, hanem még ezer összetevő, amit biza pátyolgatni kell, különben bedől. Szóval a lényeg a lényeg, hogy annyira szeresd a másikat, mint magadat, mert akkor érdekelni fog, hogy mi van vele és nem csak kapni akarsz - és ez a saját érdeked. Egy házasságban ugyanis a másik a csapattársad és nem az ellenséged. Ha győzöl felette, akkor elveszíted.
2022. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk ez volt a helyzet 22 év után, egyszerűen egymásra néztünk és mindketten azt mondtuk nem éri meg a fáradságot. Az összebújással nem volt probléma, néha volt csókolózás, de férfiként nem vonzott a nejem látványa.

50 évesen +30kg felesleggel egyszerűen nem gerjedtem rá, ahogy ő se rám. Volt pár kísérlet arra, hogy rendbe hozzuk, de nem ment. Voltunk tanácsadáson, szedtem be viagrát(ami segített), de nem akartam így élni. Aztán félreléptem egy fiatalabb nővel amit mind a ma napig bánok, viszont rávilágított arra, hogy tudok kanos lenni, csak kell a látvány.

Az exem nem ezt érdemelte, elmondtam neki mi történt és láttam rajta a csalódottságot, meg kellett volna ezt beszélnünk.

Azóta van egy új partner akivel bár nem élünk együtt, de nagyon sok időt töltünk együtt. A szex jól működik, sokkal fickósabb vagyok mellette, lefogytam 10kg, jobban érzem magam. Az is sokat számít, hogy 12 évvel fiatalabb nálam, sok energiája van ami engem is arra ösztökél, hogy kondiban tartsam magam.

2022. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

18. Ez olyan, mintha a férfiak nem kényelmesednének el. Oh, dehogynem.


A másik, szerintem azért nem itt kell villogni hogy mennyivel fiatalabb az új. Ez is csak egy olyan dolog, hogy a többi férfinak fel lehet vele vágni és imponáló. Ennyi.

2022. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
lehet okolni egy embert amiért nem akarja 10 évig ugyan azt a zoknit hordani? Legyen az nő vagy férfi... én inkább azon csodálkozok hogy vannak akik ennyi idő után is képesek még akarni egymást :D A legszebb nőre is ráunnak egy idő után, meg gondolom a legsármosabb férfira is. Habár ma már úgy is ritka az hogy egy gyereknek együtt maradnak a szülei egész felnőtt koráig legalább, szóval ... minek is rágódni ilyenen? Bele kell vágni lesz ami lesz max a gyerek csonka családban nő fel, de hát ez kit érdekel?... *szarkazmus*
2022. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!