Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szex megszűnése miatti válás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex megszűnése miatti válás, mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Házasságban szokott lenni hogy gyerekek születése után nőt már nem érdekli szex, egy nyűgnek érzi.

2022. júl. 6. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg még millió oka lehet, sokszor éppen a férfi nem akar szexelni. Előfordul.
2022. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%

Van. Sokminden okozhatja. A legkézenfekvőbb ok a posztnatális depresszió, a hormonháztartás szétesése.


Rosszabb esetben a férj nemtörődöm magatartása, a nőre háruló feladatgleccser megoldása vezet ide.


Előbbit szakember tudja orvosolni, a másikhoz elsősorban érettség és empátia kell. Nem voltam ugyan ilyen helyzetben, de javaslom látatlanban válás helyett ezeknek az okoknak a vizsgálatát.

2022. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az volt,hogy .....!

Anno én azért vàltam el mert a nejem abszolút nem igényelte a szexet,én viszont nagyon is!

Persze beszéltem vele róla,ajánlottam neki szakember bevonását amiről hallani sem akart!

A pohár akkor telt be mikor mindezek ellenére elkezdett féltékenykedni,ok nélkül!


Meguntam a saját szórakoztatásomat és elváltam!

2022. júl. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Ha a ferj torodik vele, ilyen nem fordul elo....
2022. júl. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Akkor csonka családban nő fel a gyerekek, szuper,igazi családanya...
2022. júl. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Családjoggal is foglalkozom, az esetek szerintem kb. 90%-ban, amikor az ügyfél vagy felek felidézi(k), hogyan/mikor romlott meg a kapcsolat, az a szex hiányával/radikális csökkenésével kezdődött.

Nyilván ez már csak egy tünet és nem a probléma gyökere, de rendszerint ez az érv az első 5 mondatban benne van. Szóval meglehetősen gyakori.

2022. júl. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#3,

amikor még nem volattok házasok sem kívánta a szexet? Akkor miért mentél hozzá!

Akkor kívánta, de aztán nem? Gondold át, mi lehetett ennek az oka: nem voltál megelégedve a teljesítményével, nem úgy bánt veled, mint házasság előtt, más nő léphetett az életébe...


Kérdezőnek válaszolva: mint ahogy a #65-os is írta: előfordul és nem is ritkán, de határozottan állítom, hogy legalább ilyen számban szűnik meg más okokból is. Ez a sok összeférhetetlenség egyik megnyilvánulása, tehát egy a többi közül.

2022. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

7. Erre én is kíváncsi vgyok. Lehet eleve frigid volt, csak házasodni akart, hogy könnyebb legyen.

Mondjuk én a kérdést sem értem. Még egy hosszú nap után is kívánom a páromat. :)


N

2022. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Elég gyakori ismerősi körben is, és nálam is ez volt. Ahogy megszületett a gyerek, megszűntem férfiként létezni a feleségem szemében. Az rendben van, hogy a gyerek lett az első, de minden más háttérbe szorult, nem csak a szex, hanem a gyengédség, az intimitás, a törődés, minden, hiába próbáltam megoldást keresni, párterápia, kettesben programok, stb. Pedig nagyon jó volt a szex, saját elmondása alapján is mindig élvezte, de a gyerek után már nem volt rá igénye. Szóval mi 80%-ban emiatt váltunk, és jó döntés volt.
2022. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
9. Sajnálom. Megkérdezhetem mennyi idősek vagytok? Basszus, én el nem tudnám képzelni a kapcsolatunkat gyengédség, szex nélkül.. Plusz nekem nem a gyerek lenne mindenekfelett, azért is lehet elkényeztetett és hisztis. Szerintem az meg pláne nem jó senkinek. Lehet én vagyok az önző hogy maradna a kapcsolat az első.. :)
2022. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!