Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szoktatok eljárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok eljárni az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Szakítás után szoktátok törölni a meztelen képeket a barátnőtökről?

2022. júl. 12. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 exemtől kértem csak ilyen jellegű képeket. Mind a ketten kifejezetten kérték, hogy töröljem, amit végig is néztek. Nem teljesen értettem, mivel teljesen normálisan váltunk el egymástól mind a kettővel és nem is használtam volna fel soha. Mondjuk az is igaz, hogy igényt se nagyon tartottam rájuk, szóval nem érdekelt.
2022. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen
2022. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem :)
2022. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Exem nem törölte soha egyik barátnője képét sem. Én meg se kértem rá hogy törölje mert úgy se tette volna meg plusz nem érdekelt az egész ilyesmi már szakításkor. Nekem nem voltak pucér képek senkiről mert minek.
2022. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exemnek gyűjteményei vannak, masiknak minden szakitas utan "steril" lesz a telefonja, mindent töröl.
2022. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Nincs mit törölnöm, normális nőkkel jártam. És eszembe sem jutott ilyen jellegű képeket kérni egyetlen nőtől sem.
2022. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van olyan hülye hogy pucér képeket küld? xd

jól ki fog használni :D

2022. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kölcsönös pucérkép-törlést végzünk.

Ő az enyéimet, én az övéit.

2022. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!