Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak hogy tudnak azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy tudnak azonnal túllépni valakin? Vagy ha ez nem igaz, miért hazudnak?

Figyelt kérdés

Megmondom én, hogy nőként engem inkább taszít, mint vonz, ha egy férfi rögtön túllép az exén. Társkeresőkön jön gyakran szóba, mondják, hogy pár hete, max egy hónapja szakítottak, de már túl vannak és készek egy új kapcsolatra. Ismerőseim is mondták amikor kérdeztem a szakításaik után, hogy hogy vannak, hogy "jaj én már egy hét után túlléptem". Egyszer konkrétan egy hete(!) szakítottam valakivel, igaz én szakítottam de így is fájt és panaszkodtam egy fiú haveromnak, hogy mennyire rossz. Válasz: "nem értem, hogy lehetsz még mindig ki miatta...".


Egyszer mondjuk nem volt igaz. Még gimiben volt egy társaság, amiben egy srácról tudtam, hogy egy hete lett vége a kapcsolatának. Megkérdeztem, hogy van. Ő meg beadta nekem, hogy minden tök jó, jól megvannak a lánnyal. Mondom én nem így tudom. Mondta, hogy jó, tényleg vége, de már teljesen jól van. A nap folyamán még egyszer felhoztam a témát, mondtam a többieknek, hogy vicces volt, hogy be akarta adni nekem, hogy együtt vannak. Erre a srác elszomorodott és azt hallgathattam később, hogy mekkora szemét vagyok, amiért direkt felhozom neki a szakítást, amikor nincs még túl rajta. Dehát pont ő mondta, hogy túl van!


Meg hát persze a legrosszabb, amikor rajtam lép túl valaki azonnal, én szakítás után pár héttel két exemnél próbálkoztam, az egyik azt mondta, 3 nap, a másik 5 nap után lépett túl rajtam. Nekem ez több hónap szokott lenni.


Két sráccal is beszéltem már arról, hogy nekem volt, hogy 4 meg 7 hónap volt a továbblépés (persze nem fájt végig ugyanannyira, meg egyre jobb lett). Erre szó szerint mindkettő azt mondta: "veled valami komoly baj van". Nőktől ilyen megjegyzést sosem kaptam erre.


Azért fiúk ha tudtok adni akkor adjatok tippeket, hogy kell valakin ilyen hamar túllépni :D


2022. júl. 18. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az csak látszat.

Sokan belevetik magukat más nők társaságába, vagy a szórakozásba, vagy italba, lehet alkalmiznak is meg stb, de ez mind pont azt tükrözi hogy gyengék, fáj es nem bírják ki 4 fal közt a kínokat lazán xboxozva csak.

2022. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hazudnak még maguknak is, vagy a kapcsolat már rég végetért gyakorlatilag, csak nem mondták ki.
2022. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Régen még meg is ölték ha az ujszölött lany lesz mert annak nincs haszna

Vagy talán még az 1900 as években is ez ment.

2022. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Még 2012 ben is errol cikkeztek

[link]


" a tökéletesedő ultrahangtechnika miatt egyre több lánycsecsemőnek vagy magzatnak kell meghalnia. A lánygyerek egyszerűen nem éri meg."

2022. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocso nem ide lett volna
2022. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt még párkapcsolatom, de az emberi érzelmekkel hadilábon állok. Nem merem-, nem tudom kimutatni az érzelmeimet, így ha elmarok is magam mellől valakit, vagy elkerül valamiéért mellőlem, az valójában bánt belül, csak nem mutatom ki. Önmagamnak hazudok ezzel csak. Amikor meg mellettem, a közelemben van, akkor azt meg nem értékelem.
2022. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, de én szóba sem állnék olyan pasival, aki a komoly kapcsolata után nem vár 1-2 évet egy újabb kapcsolattal.

A férjem előttem 5 évig volt egyedül, így biztos lehettem benne, hogy túl van a szakítás utáni fázison.

Ha elválnék, nekem sem kellene valaki azonnal. Szerintem nem egészsèges.

2022. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis tudunk..m
2022. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azok vagy nem is voltak szerelmesek, vagy már egy ideje elmúlt, vagy hazudnak, még talán maguknak is.
2022. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 Ezzel én is így vagyok. Nekem mindig minimum fél év, de inkább több idő (eddigi leghosszabb 2 év volt), mire új kapcsolatba lépek. Bár amúgy egyszer ismerkedtem egy férfival, aki 3 éve szakított és még mindig naponta 10x sztorizott az exéről😅
2022. júl. 19. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!