Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a pasik? Kapcsolat elején ha otthagyok vmit náluk, ami fél év mulva kerul elő azt hazudják hogy az övék, vagy nem tudják hogy kerult oda, kié.

Figyelt kérdés

Tipikusan kocsikban.

Első randiknál (de még egy taxisnál is), valami megmagyarázhatatlan okbol de otthagyok vmit. Pl rózsaszín esernyő minire összecsukva, szájfény, elegáns öngyujto, ilyesmik.

Eddig komolyan csak a taxis volt az aki (mivel aznap ketszer vitt),szólt hogy ezt otthagytam a kocsiban.

Akikkel meg járok azt kapom az esernyőre hónapok mulva mikor kiderul hogy ülés alatt van vagy onnan átgurlt hátra stb es előkerul, jön az hogy nem tudja honnan kerult oda.


A biztosítékot a jelenlegi barátom verte ki azzal hogy ő egyenesen azt hazudta az az övé és régóta kereste, mikor mondtam hogy bocs mar fekete arany öngyzjto az én stílusom es en hagytam ott, meg jött azzal hogy a fekete arany az ő stílusa a tárcája is olyan volt, es sértődve közli, hogy majd vesz nekem akkor egyet.


Miért mondta reflexszerűen azt egy jóformán női öngyújtóra (kerek)hogy az övé lenne? Miért hazudik? (Többször kapom amugy füllentéseken)


Plusz ha nem szállítanak más nőket csak engem, mint bnőt eleve hogy nem rakják össze, hogy az enyém, mint a taxis?



2022. ápr. 18. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké.
2022. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Ennyi eset után sem tanulod meg az első szabályt? Nem szabad bízni senkiben ilyen szinten! A számodra kedves dolgokat ne add más ember kezébe, ne vidd más ember lakásába, ne írd más ember nevére, hurráoptimista módon.


Amíg nem tanulod meg, szopni fogsz.

2022. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég zsugori lehet a barátod már bocsánat.
2022. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom hogy a dolgaim eltunnek. Hanem a hazugság hogy azt mondja az övé. Párkapcsolatban.

Mintha egy masik nő hagyta volna ott szerinte es mintha nem tudna mast mondani.

2022. ápr. 18. 18:55
 5/15 A kérdező kommentje:
Szoval talalsz vmi női cuccot erre gyorsan rávágja, hogy az övé.
2022. ápr. 18. 18:56
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

4.


Akkor tanulgassad szépen a második szabályt: Mindenki hazudik vagy hazudhat, hátbatámadhat. Ez az első szabályból következik, ami ugye a "Ne bízz senkiben" volt.

2022. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De azert hazudhatnak mert más nőket hurcolásznak esetleg?
2022. ápr. 18. 19:01
 8/15 A kérdező kommentje:
Vagy mert le akar nyúlni tőlem egy öngyújtót??
2022. ápr. 18. 19:02
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

8.


Nem, egyszerűen ez az emberi természet - mindkét nem - része. Millióból talán egy-két ember nem hazudik, ők is vagy vasakarattal érik el, vagy nagyon hülyék és még hazudni sem tudnak, fel sem fogják a rájuk leső veszélyeket.

2022. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Habár ezt kihasználhatom arra hogy tudjam azt hogy amikor esküdözik hazudik e.(mert esküdözni szokott hogy igazat mond)

Megkérdezem majd hogy megeskuszik e rá hogy valoban az övé e az (én)öngyujtom. Es ha igen, akkor tudni fogom hogy akkor is hazudik amikor esküdözget nekem.

2022. ápr. 18. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!