Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha te szakitasz a paroddal,nek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te szakitasz a paroddal,neked is faj?

Figyelt kérdés
Az erdekel hogy a szakito felnek is rossz e a szakitas,foleg ugy hogy vitak sem voltak stb..Nektek is ugyanugy eszetekbe jut a masik?esetleg hianyzik? Pl. bekes szakitasnal

2022. aug. 12. 08:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy fáj,hiszen úgy indulok neki,hogy ő lesz a feleségem, ezt a nőt szeretném. Aztán szépen lassan kimutatja a valódi önmagát, jönnek a nehézségek és a problémák amiket nem tudunk megoldani bármennyire próbálkozunk, aztán lassan elhidegülünk és jön a kiábrándulás☹️


Végül amikor már rájövök,hogy ez nagyon nem negy akkor békében leülünk és elmondom,hogy menjünk külön mert ez így nem folytatódhat és menjünk utunkra.

2022. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem feltétlen. Ilyen esetben hamar továbblépek, hisz oka volt, hogy szakítottam.
2022. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Fáj.
2022. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Fáj, a feleslegesen elpocsékolt idő. Azt már nem kapom vissza.
2022. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Persze h rossz erzes

De en mire eljutok a szakitasig addigra mar az osszes erzelmem elmulik es zenyleg mar csak az van h hello ennyi volt reszemrol.

2022. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nalunk semmi elozmenye nem volt,se vita se semmi :( Csak meg nem tud elkotelezodni,azt mondta. Es arra vagyok kivancsi mit erezhet
2022. aug. 12. 09:24
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretett beléd. Ez van. Biztos te is dobtál már pasit, utána mit éreztél?
2022. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Amúgy ez egy valid indok, én is sokáig azt éreztem, kb 26 éves koromig, hogy nem tudok elköteleződni, hiába tett volna meg értem bármit az illető. Ilyen esetben nem veled van a baj, csak nem akarja lekötni magát.
2022. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig előzmény. Egyszerűen rájött arra, hogy nem akar még egy életre elhelyezkedni sem melléd, sem más mellé. Aztán, hogy ez így van-e tényleg, vagy csak kamu, az később derül ki. Az érzései meg max. az újbóli szabadság örömére összpontosulnak.
2022. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

7/es,100%hogy szeretett mivel mindig kimutatta,szerintem ennyire nem lehet eljatszani hogy szeretsz valakit kozben meg nem. Hozzatennem en meg sosem szakitottam senkivel ezert nem is tudom milyen erzes lehet.

Mondta hogy velem semmi gond nincs es boldog volt velem vegig de ha belegondol hogy el kell kotelezodni egy ido utan,akkor elkezd agyalni es arra jut hogy neki ez nem megy . Es hogy minden kapcsolataban ez volt a problema. Tenyleg mindent bele adott,nem lehet rossz szavam ra,nem is haragszom csak nagyon szomoru vagyok es faj :(

2022. aug. 12. 09:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!