Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha te szakitasz a paroddal,nek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te szakitasz a paroddal,neked is faj?

Figyelt kérdés
Az erdekel hogy a szakito felnek is rossz e a szakitas,foleg ugy hogy vitak sem voltak stb..Nektek is ugyanugy eszetekbe jut a masik?esetleg hianyzik? Pl. bekes szakitasnal

2022. aug. 12. 08:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni szerethetett, de a saját szabadságát jobban. Ezzel semmit sem lehet kezdeni.

Nőként én is szabadon szeretek élni. Egy kapcsolat nekem komoly teher.

2022. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nehez elfogadni,mivel szeretem,de tisztelem a donteset.
2022. aug. 12. 09:58
 13/21 anonim ***** válasza:
eddig minden esetben fájt
2022. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Visszagondolva életem során azt az egy szakítást volt a legnehezebb feldolgoznom amit én léptem meg. Szerettem, szerelmes voltam, amikor szakítottam, de megoldhatatlan, áthidalhatatlan problémáink voltak. Jól döntöttem, nem bántam meg, de ez volt messze a legrosszabb szakításom.
2022. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én rosszul érzem magam, de a srácok, akik velem szakítottak, nem igazán. Lehet ez ilyen fiús dolog, hogy ők nem mutatják ki, de az is lehet, hogy néhányan tényleg teljesen érzelemmentesen tudnak szakítani.
2022. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A bucsunal zokogott a vallamon,ezert nem tudom eldonteni hogy mit erezhet .Legszivesebben irnek neki de megbeszetuk hogy nem keressuk egymast mert csak nehezebb lesz
2022. aug. 12. 10:26
 17/21 anonim ***** válasza:

#14

"Szerettem, szerelmes voltam, amikor szakítottam, de megoldhatatlan, áthidalhatatlan problémáink voltak. Jól döntöttem, nem bántam meg, de ez volt messze a legrosszabb szakításom."


Ugyanez... 7 és fél év telt el, de még mindig felkavaró, ha eszembe jut, viszont fejben tudom, hogy nem volt jövője, akkor is tudtam, ezért zártam le.

2022. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem megkönnyebülés volt. Rengeteget hazudozott, igénytelen lett, féltékeny... Egy ilyen pasira nincs szükségem.
2022. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Békésen szakítottunk, Ő nem hiányzott (megcsalt egy nagyobb mellű nővel), egyszerűen csak csalódtam, és nem értettem, hogy szerethettem ezt az embert éveken keresztül.


Emiatt fájt. Meg mert egy kalandért kidobott mindent, ami nekem fontos volt.

2022. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Kerlek irj neki. Szerintem tudom ki vagy, minden egyezik, amit irtal. Nagyon orulne ha irnal neki.
2022. aug. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!