Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sok fiatal csaj miért marad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal csaj miért marad benne a rossz kapcsolatában?

Figyelt kérdés
Vitáznak, nem becsülik meg egymást, de még sem szakítanak. Miért van ez?
2022. aug. 15. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Mert a megszokást választják inkább,meg mert kapcsolat függők, és félnek attól hogy nem találnak egyről a kettőre új párt!

+Nem tudják mi a jó,az elsőnél nincs viszonyítási alap.

2022. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a fiatal férfiak is, sőt, amiért az idősebbek is.
2022. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Én féltem kilépni. Tudtam, hogy az exem egy kihasználó tahó, se szerelmes voltam, nem tudtam elképzelni, hogy van élet nélküle is. Sokáig kellett érlelnem a gondolatot, de végül csak sikerült.

Talán a félelmen kívül a naivitás is ok, a társfüggőség, az önbizalom hiánya (nálam ezt is elérte az ex).

2022. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert a másik fél lehet manipulativ, aki sz rul bánik velük, aztán meg hirtelen, amikor számításra kerülne a sor, a 'csillagokat is lehoznák az égről' nekik. Vagy önbizalom hiány miatt, az ilyen nők félnek az egyedullettol, meg nincs egy kiforrott saját személyiségük. Inkább velük maradnak, mint egyedül
2022. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Mert azt hiszi mindegyik ilyen.
2022. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Mert nincs normalis ferfi
2022. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugye az megvan, hogy a vita az jó és veszekedni rossz?
2022. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokakkal elhiteti az aktuális tahó párja, hogy jobbat úgysem talál. Ha ezt így szószerint nem is mondja ki, valamivel biztosan leépíti az önbizalmát a csajnak.
2022. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
8 ezt a tobbi fogyatekos(szexkereso megcsalos ronda vagy szerencsetlen senki) pasi hiteti el, nem az ember saját párja.
2022. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
7, ugye az megvan, hogy a legtöbb ember ezt ugyanannak gondolja?
2022. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!