Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok kapcsolata tényleg olyan jó lehet mint amilyennek látszik?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy milyen nehéz normálisat taláni. De sokan vannak akik látszólag így tűnik hogy boldogok.

Én pl nem tudok normális kapcsoltot taláni. Miden lányban csalódnom kellett sajnos.


2022. jún. 3. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg lehet. Fiatalon a legkönnyebb boldog kapcsolatban lenni, sokkal kevesebb a gond és potenciális konfliktusforrás, mint az élet későbbi részében.
2022. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Fiatalok? Azt sem tudják mi fán terem a szerelem vagy hogy mit kéne nyújtani a másiknak🤣🤣🤣🤣
2022. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Képzeld, sokan akik normális, egészséges lelkületű családban nőttek fel, jó apai, anyai mintákat láttak, azt látták a szüleik szeretik egymást és szeretik őt is, plusz ez mellé viszonylag fegyelmezett nevelést kapott, ahol egészen felkészítették őt a felnőtt életre, hogy fiatalon már egész éretten tudjon nekivágni az életnek és jó döntéseket tudjon hozni, igen, ők képesek már fiatalon is normális, komoly kapcsolatra
2022. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fiatalon a legkönnyebb. Én 19 évesen ismertem meg a férjem, így 6 év alatt szépen összeszoktunk. Most 25 vagyok, és iszonyat kényelmes vagyok, van egy éltstílusom amit megszoktam, és amin nem szeretek már csak úgy változtatni. Ezért jó, hogy együtt lettünk felnőttek, mert együtt alakult ki az életünk, nem kell igazán alkalmazkodni.
2022. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!