Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 10 év után nyomtalanul lelépet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év után nyomtalanul lelépett, ijesztő történések, megbolondulok?

Figyelt kérdés

10 éves volt a kapcsolatunk, aztán hirtelen lelépett...

Egyik este mikor hazajöttem munkából sehol nem volt a párom se a cuccai. Konkrétan mint egy fa úgy álltam tétlenül, hogy most mi van. Egy cetlit se láttam, hogy üzent volna. Azóta egyszer sem vette fel hívni próbáltam, kinyom szinte rögtön. Minden este várom, hogy hazajöjjön de hiába várom. Csak az fáj, hogy semmi magyarázatot nem kaptam, nem volt veszekedésünk előtte, minden úgymond tökéletes volt...én hiába próbálok emlékezni, nem rémlik semmi olyan amit csinálhattam, hogy ilyesmire vetemedjen. Előző ájszakánk tiszta romantikus volt, aznap is minden ment a maga útján így nem értem...Nem volt furcsa viselkedése, semmi árulkodó jelet nem vettem észre, nem titkolta a telefonját, semmi üzenet más nőkkel...Családját is próbáltam elérni, de azt vettem észre hogy letiltott mindenki aznap amikor elment, mert előtte mindenkivel kapcsolatban voltam...Az anyja, apja, nővére mind letiltott és a párom is így konkrétan nulla információm van róluk, pedig korábban sűrűn beszégettünk, ha mentek kirándulni osztottak meg képeket messengeren, szinte én is családtag voltam és így hidegzuhanyként ért és értetlenül...Mióta eltűnt, mintha kiszakadt volna 1 darab az életemből nyomtalanul. Elkereseredettségemben személyesen akartam beszélgetni a családjával, de senki nem nyitott ajtót hiába csöngettem sokáig és a nap folyamán többször próbálkoztam de semmi...pedig bármikor ha átmentem hozzájuk tárt karokkal vártak és sokszor süteményt is adtak, szóval nagyon nem értem. Most aggódok, hogy történt e vele valami és emiatt szótlan mindenki, de még ha történt is vele valami elviselném mint bizonytalanságban lenni. Teljesen parázok azótam, valamiért félek egyedül. Egyik este amikor aludtam kopogást hallottam az ablakon, sehol senki...ez 1x eset volt és azt hittem hazajött, de úgy érzem valaki szórakozik velem...volt még olyan, hogy ajtóm előtt a lábtörlőn talátam egy borítékot benne egy hegyezővel...sejtelmem nincs mit jelenthet, miért kaptam. Gondolkoztam azon is hogy a párom szórakozik de mi célja lenne, meg nem ilyennek ismertem. Eddig ez a 2 furcsa történés volt mióta eltűnt a párom, ezelőtt sosem volt ilyesmi és konkrétan egyedül félek. Egyedül anyám van nekem de ő nyaralni van messze és nem tudok hozzá fordulni. Mit csináljak, teljesen parázok, most is éjszaka van félek egy újabb fura történéstől. Volt amikor semmi szoktalan nem történt na akkor jobban féltem mint amikor valami fura volt. Hogy vészeljem át ezeket? Lámpa nélkül aludni se merek, albérletben vagyok...



2022. aug. 17. 21:21
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
69%
Jó a fantáziád.
2022. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Most ugrott be, hogy a hegyezőt ahhoz tudom kötni, hogy a párom nővérének volt egy szép kis hegyező gyűjteménye, szerette gyűjteni őket. Bár sosem gondolnám belőem hogy tréfálkodna velem, raadásul csak úgy, semmi előzmény nélkül...
2022. aug. 17. 21:33
 3/58 Semuhi ***** válasza:
100%
Durva azert
2022. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
1/1..bár fantázia lenne, de sajnos nem az. Én lennék a legboldogabb ha ez mind fantázia lenne, és nem történt meg velem.
2022. aug. 17. 21:37
 5/58 anonim ***** válasza:
96%
Ha valóban igaz a sztori, akkor közös ismerősöknél (akik a család valamelyik tagját ismerik) is érdeklődnék, hogy mit tudnak.
2022. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
75%
Remélem a fejeden már alufólia van, különben érted is eljönnek az idegenek. A hegyező egy jel, hogy tudja az anyahajó honnan kell felsugározni. Az alufólia azért kell, hogy ne lássanak a gondolataidba, így nem lát az anyahajó.
2022. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
6.Remélem most bearanyozta a napodat ez a komment, de nem látom benne a humort..:/
2022. aug. 17. 21:41
 8/58 anonim ***** válasza:
66%

Ugye nem hiszed, hogy ezt a kis esti kamutörténetet elhiszi valaki?

Szerintem kérj időpontot pszichiáterhez.

2022. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
8.Nem kamu, de ha nem hiszed el semmi gond...A hasznos válaszokat fogom értékelni, sejtettem hogy lesznek kamuzós kommentek de ez mind igaz..a hegyezőt lefotóztam mikor megkaptam.
2022. aug. 17. 21:46
 10/58 anonim ***** válasza:
34%
Átmenjek? Ha nem vagy messze.
2022. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!