Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véleményetek az alábbi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek az alábbi helyzetről? Barátnőm nem akarja hogy egyetemre menjek mert akkor nem lesz pénz ellenben a garantált bérminimum állásomból ugye jelenleg van. Erre szakítok vele. Sok sok évvel később

Figyelt kérdés
Sok évvel később megtudja a helyzetemet és elkezd pedálozni. Én pedig meghívom egy lepukkant kifőzdébe és megmondom neki hogy csak olyan helyre hívom meg amit a garantált bérminimumos állásomból is fizetni tudtam volna.
2022. aug. 25. 06:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Ügyes vagy.
2022. aug. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is szoktak fura álmaim lenni, de én füzetbe írom őket ébredés után, amíg el nem felejtem. Nem ide.
2022. aug. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem ezt almodtam. Azt nem írhatók le mert kitiltanak
2022. aug. 25. 06:57
 4/30 A kérdező kommentje:
Viszont örülj neki ha ezt el se tudod képzelni mert nem nagy élmény egy ilyen nő.
2022. aug. 25. 06:57
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

De nem értem, hogy gondolod, hogy elmèsz egyetemre és miből fogsz élni?

Nem tudsz egyszerre tanulni ès dolgozni?

Ha pl együtt éltek, és te egyetemre akarsz járni, míg ő eltart kettőtöket, szerintem nem lesz módod szakítani, mert ő rak ki téged. Én se tolerálnám ezt. Felnőtt vagy, el kell tartanod magad egyetem mellett is, úgyhogy még ne neked álljon feljebb, ha úgy van, ahogy írtam.

Neki nem kötelessége eltartani senkit.

Bár a stílusod alapján, el tudom képzelni, hogy egy ordas kamu egy incel fejèből…

2022. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

#4

Te választottad, kétszer is.

Amúgy egyáltalán nem életszerű. Ott bukik a történet, hogy egyetem mellett is lehet pénzt keresni. Például.

Meg úgy nagyjából mindenhol sántít. Például honnan tudja az exed a "helyzeted"? Minden bizonnyal 4-5-6 évig epedve várt rád, hogy gazdag legyél. Elvégre az egyetem elvégzése garancia arra, hogy gazdag vagy. Mindegy, hogy mit végeztél.

Ezt gyakorold még.

2022. aug. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Az én helyzetem speciális volt mert félárva voltam (vagyok) így kaptam egy jelentős támogatást.

Készítve még néhány támogatással kis bevállalt egyetem melletti plusz munkával ugyanannyi volt a havi pénz.

Amúgy nem én lettem volna az egyetlen aki egyetem mellett tanul és dolgozik csak nekem ugye volt ez a plusz is.

Ő pedig nem tartott el senkit mert akkor még gimnazista volt és az anyjával lakott.

Csak ugye ezzel kiderült, hogy nem hosszú távon tervezz velem így nem volt értelme vele folytatni.

2022. aug. 25. 07:04
 8/30 A kérdező kommentje:

" Ott bukik a történet, hogy egyetem mellett is lehet pénzt keresni. "


Ezzel mi is bukik el? (A kapcsolaton kívül amiről így kiderült hogy problémás...)


"Például honnan tudja az exed a "helyzeted""

Hát nem tudom, Lehet hogy neked nincsenek ismerőseid akiktől meg tudhatsz ezt azt de van akinek vannak....


Dehogy várt epekedve. Csak megtudta, s mivel a közben eltelt évek alatt nem sikerült megtalálni a fejőstehént, újra bepróbálkozott...


Te valami világtól hermetikusan elzárt helyen laksz hogy ilyen alapvető dolgokat sem tudsz?

2022. aug. 25. 07:08
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Most akkor miért hagy el csajod, ha ugyanannyi a pénzed? Eleve buktad az egész sztorit.

2022. aug. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem tudta hogy ugyanannyi lesz. Ő csak azt tudta hogy van egy állás ami azután nem lesz. Ahogyan ti nem vagytok tájékozottak a világról, ugyanúgy ő se volt az.
2022. aug. 25. 07:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!