Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mennyire fontos, hogy egy férfi jól keressen? Diplomával bérminimum (nettó 130 ezer) túl kevés?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 13:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha elmúltál 23 akkor igen, kevés.
2019. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
130 ezer diploma nélkül is kevés :D Mármint ha én keresnék ennyit,akkor is azon dolgoznék,hogy valami normálisabban fieztő állást találjak.
2019. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Csak közszférába tudok elmenni ezzel a papírral,ott meg ennyit adnak
2019. aug. 7. 13:26
 4/27 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz nőm ennyi fizetéssel?
2019. aug. 7. 13:27
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Annyi legyen a fizetése, amiből magát fenn tudja tartani, anélkül, hogy szűkölködnie kelljen. Utóbbira értsd, hogy tud költeni a hobbijára, nem vizen és kenyeren él, ilyesmik.
2019. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Derwer ***** válasza:
88%

Ennyi fizetéssel (szerintem) a mindennapi éltre se futja, nemhogy egyébre...

Oké, vidéken ha van lakhatás, el lehet tengődni, de Budapesten egy 30nm albérlet is több lehet.

2019. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Párom se keresett sokkal többet, szintén diplomával. Vannak olyan hivatások, amiket ennyire fizetnek meg. Nekem fontosabb, hogy a másik szeresse, amit csinál és legyen közös az érdeklődésünk. Nekem imponálóbb egy 130 ezres keresetű férfi, akinek az a hivatása (vagy hasonló), mint nekem, mint pl. egy segédmunkás 250 ezres fizetéssel, akivel semmi közös nincs bennünk.
2019. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a végzettséged?
2019. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Hát pedig lehet hogy elmegyek inkább gyárba a szalagra,az is jobban fizet.Vagy ki Ausztriába mosogatni.

Szaros diploma nem ér semmit.Ezért kellett tanulni?

2019. aug. 7. 13:46
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Tanár vagyok, és tudom, hogy ezen a pályán ennyi egy kezdő fizetés. Ettől függetlenül ha fiatal lennék megint ugyanúgy randiznék tanárral. Ott azért fokozatos emelések vannak, viszont az is tény hogy negyven évesen sem fogsz 200-nál többet keresni.

Vannak szakmák, amik így vannak megfizetve. Ettől még az ilyen férfiaknak (tanár, mentős, tűzoltó, szociális munkás) is van nője, felesége.

2019. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!