Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jártatok már úgy, hogy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy szerelmesek voltatok valakibe, együtt voltatok, majd a pártoktól kiderult, hogy egy velejéig gonosz, szemét ember, nem az, akinek kiadja magát, bajt hozott rátok? Írjátok történeteket!

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 03:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Mit tett veletek a legaljasabb ember, aki valaha a párotok volt?
2022. szept. 7. 03:27
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Aludj inkább :)
2022. szept. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Az aljag gonosz az volt, mikor szerelemmel vag, házassággal hitegetnek,nde közben online társkeresőznek mögöttem meg randiznak aztán hidegülnek, miközben én a közös életünket építem, aztán mikor hidegül és kétségbe vagyok esve hogy valami nem okés, sem őszinték velem és magas lóról beszélnek.(és az exeivel "nagy szerelmével" is ugyanezt csinálta, képtelen gerinces lenni, és most már 40 éves, azaz ilyen is marad)


A másik nem aljas ugyan, de átvert.

Indulatkezelési problémás, fizikai. Önkontrollja fejletlen, vagy nincs. Nem aljasságból ilyen, hanem alapból. Ez miatt huzamosan senki nem marad vele. Átverésnek éltem meg azt, hogy engem komoly kapcsolattal hülyített, miközben szerintem ő tudja magáról a legjobban azt, hogy arra képtelen. Nem kezelhető, be sem látja a hibáját, de már megismerkedéskor is szólhatott volna arról, hogy mire számítsak, ha ő dühös és nem normális. Még mai nap is mentegetőzik hogy tanult a hibáiból. (De akkor sincs önkontrollja. Kattan egyet az agya spontán és egy másik ember lesz belőle. Egy őrült gátlástalan indulatkezelési prolémás, alkalmatlan "ember")

2022. szept. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítés.

Normális embernek önkontroll sem kell ahhoz, hogy ne bántsa a párját, tehát már az is gáz eleve, hogy neki ehhez önkontroll kéne, az meg még gázabb, hogy nincs neki. Tehát ha lenne is önkontrollja, akkor sem lenne normálisnak mondható. Normáliséknál alap, hogy nem verjük a másikat, önkontroll se kell ehhez.

2022. szept. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt? Nyugodtan írd le a történeted.
2022. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én storym a következő:

Megismertem egy nagyon kedves, figyelmes, őszinte pasit. Tényleg elhittem, hogy soha az életben nem lesz ekkora szerencsém mint vele. Kimutatta amit érez, gáláns volt. Az összeköltözés után jött elő az igazi arca... Azt tudni kell, hogy nagyon vékony és magas nő vagyok. Ő pedig alig magasabb nálam, és eléggé túlsúlyos. Ez engem sose zavart benne. Ellenben engem elkezdett csesztetni, hogy ne egyek este csokit, mert felmegy rám pár dkg. Viccnek vettem. Aztán hogy miért nem gyúrok fenékre, akkor nem lenne kicsi... Féltékeny volt kb arra, hogy mindent ehetek. Folyton hisztizett a forgalom miatt, a kicsinek gyártott férfi ruhák miatt (azon nem gondolkozott el, hogy neki kéne fogynia), ő utálja az embereket. Otthonról dolgozott, de folyamatosan fáradt volt. Minden d.u neki járt a szundika. Én 8 órában dolgoztam a lakásunktól 1 óra úttal. Nem volt hajlandó takarítani. A mocsokban érezte jól magát. Nem mosott fogat, nem zuhanyzott... Folyamatosan bántalmazott lelkileg, amit a hülye fejemmel szeretetnek gondoltam. Nem vehettem fel semmi kihívó ruhát (nem is szoktam), nem sminkelhettem magam. Ha elmentem barátokkal, akkor 5 percenként hívogatott... Egy közeli ismerős nyitotta fel végleg a szemememet, hogy valójában egy súlyosan szociopata a pasim. Ledöbbentem a rengeteg hazugságon vele kapcsolatban. Kb minden csak máz volt... Soha nem szeretett engem, csak egy tárgy voltam mellette... Behazudott betegségeket a családomnak, ami miatt mindenki támogatni akarta. Nem értették, hogy miért szakítottam ezzel a 'fantasztikus emberrel'. Persze ment a hívogatás, esküdözés. Amikor a szemére vetettem a hazugságait, csak hárított.

Szerencsére megszabadultam tőle, de utána komoly bajok voltak az önértékelésemmel. Nagyon örülök hogy volt bátorsága másoknak felnyitni a szemem. Ha valaki túlságosan tündöklő személyiség, akkor az val.szeg egy szociopata/pszichopata/nárcisztikus...

2022. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így van, Kedves 6-os. Ha valaki nagyon tündöklő szemèlyisèg, azonnal gyanút kell fogni. Nekem sem sikerült annak idején....

Azóta mi történt veled, rendbe jöttél ? Ez már régen történt ?

2022. szept. 7. 22:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én mire rájöttem, tönkrementem mindenhogyan. Anyagilag, erkölcsileg, lelkileg, mentálisan. :(
2022. szept. 7. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért sem szeretem a nagyon kedves embereket.
2022. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!