Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ennyire ritka az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ritka az ilyen nő, vagy csak az agyam torzít még? 21/F

Figyelt kérdés

Volt egy csodás két és fél hónapom egy lánnyal. Már első találkozón éreztem rajta azt, hogy tetszem neki és nagyon jól esett, hogy teljesen önmagamat tudtam adni és így elfogadott engem. Aztán pár tali után meg is történt az első csók, az első csók után el is mondta nekem, hogy mennyire akart engem végig, és reménykedett benne, hogy ez megtörténik, mert nem volt az elején biztos benne, hogy én is akarok-e tőle valamit, vagy sem mert első tali előtt mondtam, hogy én barátokat keresek. Nagyon romantikus volt az egész ahogy megtörtént, neki is és nekem is jó élmény volt nagyon. És elmondta azt is, hogy eredetileg nem akart kapcsolatot meg szerelmet keresni, csak barátokat keresett ő is, csak annyira tetszettem neki, hogy ezen változtatott.


Aztán sokat találkoztunk egész nyáron, rengeteg szép közös emlékünk lett.


Nagyon tetszett benne, hogy értékeli az olyan egyszerű dolgokat, mint én, mindenhol nagyon jól tudtuk érezni magunkat, rengetegszer jártunk szép helyekre a természetben, volt hogy kiültünk egy nagy mező közepére egy plédre és ott ettünk egy napraforgó fejet amit találtunk, stb. Ő is mondta nekem, hogy annyira szereti, hogy nekünk nem kell elmenni fizetős helyre sem, mindenhol feltaláljuk magunkat és jól tudjuk magunkat érezni.


Őszintén szólva előtte még ilyennel nem találkoztam, aki ezeket tudja értékelni és szeretni, annyira őszintének és kreatívnak is éreztem azokat a programokat amiket kitaláltunk és ő is mindig mondta, hogy jól érezte magát velem. És minden tulajdonságomat értékelte és értékelte a valódi énemet, azt ami vagyok. Sokszor dícsérte a mosolyomat, a hajamat, meg azt is mondta, hogy olyan jó, hogy ilyen apró dolgoktól is izgatott tudok lenni, mint amikor például csak simán eldöntöttük, hogy elmegyünk a tescoba. Illetve ezek mellett mindig meghallgatott, ha bármi bajom volt, nagyon törődőnek is éreztem, ha kicsit is látta, hogy valami bajom van, egyből megkérdezte mi az.


Voltak még terveink is, hogy télen majd együtt hazamegyünk szánkózni a szülő városainkba amik nincsenek messze egymástól, meg hogy elmegyünk valami elhagyatott szellem városba is együtt, meg hasonlók, volt rengeteg amit meg is valósítottunk, rengeteg neki jutott eszébe, amik nekem is nagyon tetszettek.


Viszont sajnos éreztem rajta többször is már, hogy mintha nem lenne biztos magában és az egész kapcsolatban, de ennek ellenére próbálta folytatni, hátha elmúlik, én is úgy gondoltam, hogy talán csak idő kell neki és ez megoldódik majd. Ettől függetlenül ugyanúgy jó programjaink voltak és nagyon élveztük egymás társaságát.


Aztán sajnos megmondta, hogy neki ez nem megy és nem akarja tovább folytatni. Elmondta, hogy nem is tudja mikor törődtek vele utoljára ennyire jól, nagyon élvezte végig a velem eltöltött pillanatokat, de sajnos úgy érzi, nem tudná viszont nyújtani nekem azt, ami egy kapcsolathoz szükséges. elmondta, hogy tényleg nem akart magának szerelmet meg kapcsolatot, csak annyira élvezte velem ezt az egészet, hogy abban reménykedett, hogy ez megváltozhat, ezért megpróbálta. Teljesen korrektül lezártuk az egészet, nem vesztünk össze egyáltalán, meg semmi, nem maradtak tüskék sem. Illetve azt sem gondolom, hogy ez valami sima kifogás lett volna, tényleg őszintének éreztem, mivel ezt még a legelején is mondta, hogy nem akart alapból kapcsolatot, illetve volt rengeteg olyan traumája is, amiket elmesélt és sokszor mondta, hogy attól fél, hogy ezek miatt sosem lesz képes újra kötődni és megbízni a másikban. De ezekről még bőven a "szakítás" előtt beszélt.


Szóval alapvetően nekem egy pozitív emlék ez az egész, egyikőnket sem tudom hibáztatni emiatt, talán annyi, hogy a csók után egy héttel én már valamikor úgy fogalmaztam, hogy mi együtt vagyunk, amitől mondta, hogy akkor nagyon vissza riadt mert gyors volt neki. De persze ez nem egyedüli ok, mert nyilván eltelt azóta két és fél hónap is és ugyanúgy jó volt vele.


Ami viszont probléma nekem, hogy úgy érzem jelenleg, hogy nem igazán van még egy ilyen lány, aki ennyire tudja értékelni az ilyen egyszerű dolgokat és programokat, illetve a tulajdonságaimat. Mert annak ellenére, hogy nem működött a kapcsolat, éreztem, hogy őszinte volt minden pozitív megnyilvánulása velem kapcsolatban. Sokkal jobban megszerettem magam és elfogadom magam azóta. Őt már teljesen lezártam magamban, tehát egyáltalán nem reménykedem benne, hogy valaha újra vele lehetek, de ez az egyetlen problémám, hogy úgy érzem, mintha tényleg nem lenne még egy ilyen, akiben megvan ez a dolog. Természetesen azért nem gondolkodtunk ugyanúgy mindenben, de amikben közös hang volt bennünk, azokat tényleg nagyra értékeltem.


Szerintetek tényleg ennyire ritka lenne az ilyen nő, aki tudja az ilyen egyszerű dolgokat szeretni és értékelni, vagy csak az agyam torzít még ezzel kapcsolatban?



2022. szept. 18. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bonyolult kérdés, mert először is, a nő tök hamar otthagyott téged, aminem igazán mondható ideálisnak. Megteremtett benned egy boldog illúziót, és utána jól pofára ejtett. Szerintem ezt tudatosítsd magadban, hogy ne szállj el nagyon.

Másodszor pedig jó is hogy ennyire jól bánt veled, mert lett egy mércéd, ami alá nem akarsz majd menni. Nem fogsz leállni olyanokkal, akik lábtörlőként bánnak veled. Pont az a baj a legtöbb embernél, hogy nem tapasztalja meg a jó banásmódot soha, azt hiszi, hogy ilyen nincs, és megalkuszik a rossz kapcsolatokban. Igen, lesz még ilyen, ha jól keresel, es kitartasz.

2022. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, hány éves vagy, ez azért fontos lenne.

Én annyit szűrtem le az iromànyból azontúl, hogy jól érezted magad, hogy soha nem vitted el, csak olyan randira, ami egy fillérbe nem kerül.

Ez számomra mondjuk még 20 évesen elment volna, de utána már rém kiábrándító.

Kellene valami erőfeszítést tenni, felnőni, felmutatni valamit, mert ez, hogy te önmagadként tinglitangliskodsz, nem fog egy felnőtt nőt sem vonzani, aki szeretne 1-ről a 2-re jutni.

Mondjuk én 33 vagyok, de 5-6 éve is elhajtottam volna egy ilyen srácot, mert szerintem egy felnőtt életben kell tudnod felmutatni valami produktumot.

A plèd meg a napraforgófej nem az sajnos.

Az egyszerű nem itt kezdődik. Ez a csóró.

A lány nem tudom, miért lépett le valójában, ezeket az elkövetkezendő ismerkedéssel kapcsolatban írtam.

2022. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

>>1 Köszönöm a választ. Azt azért nem gondolom, hogy szándékos volt a részéről, mert éreztem azt rajta, hogy ő tényleg meg akarja próbálni, csak nem ment neki, ami miatt nem tudom hibáztatni, mert ilyen tényleg előfordulhat. Persze tényleg nem ideális kapcsolati szinten az egész dolog, mert közben éreztem azért azt, hogy valami mintha hiányozna a részéről, amit persze később el is mondott.


Igazából a mércére próbáltam helyezni a hangsúlyt a kérdésben is, tényleg nem akarnék alá menni bánásmód tekintetében. Régebben előtte volt hogy tepertem olyan nő után aki telibe szart, vele nem ez volt a helyzet egyáltalán, így már nem is akarnék olyan nőtől semmit sem, aki nem érdeklődik és nem fogad el engem annyira, mint amennyire ő elfogadott és érdeklődött.

2022. szept. 18. 09:05
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Az érdeklődésért és a teljes elfogadásért valamit tenni is kellene, nemcsak “magadat adni”.

Nyilvànvalóan itt sem működött a dolog valamiért, mert lelépett a lány hamar.

2022. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
>>2 Köszi szépen a választ. 21 vagyok, ő 5 hónappal idősebb nálam. Nem csak ilyen programjaink voltak, elmentünk többször is fizetős szép helyekre, ami mindkettőnket érdekelte. Mindig olyan dolgokat beszéltünk meg, amiket mindketten szeretünk, de voltak napok amikor nem volt úgy konkrét eltervezett program, és akkor feltaláltuk magunkat. Esetünkben nem ez volt a probléma, de azért köszi a tanácsot, persze erre figyelni fogok, hogy azért nyújtsak valamit ilyen téren is a másiknak. Az más kérdés, hogy te csórónak gondolod amiket írtam, mi pont ezt szerettük benne, hogy ezt csak mi tudtuk értékelni és hogy más teljesen hülyének nézne minket miatta, hogy ilyeneket IS csinálunk. Pontosan ez volt amit értékeltem és szerettem benne. azért is ezeket írtam a kérdésben, mert nekem pont ezek azok, amik jó élményt okoztak, mert éreztem, hogy ő is szereti az ilyeneket, a kérdésem leginkább pont erről szólt, hogy tényleg ritka-e az ilyen, vagy sem.
2022. szept. 18. 09:13
 6/12 A kérdező kommentje:
>>4 Arról semmit nem írtam, hogy miket tettem és miket nem. Nem is várom el senkitől sem, hogy csak úgy a semmiért kezdjen el érdeklődni irántam
2022. szept. 18. 09:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor a válasz igen. Ritka, mint a fehér holló. Szerintem már a 21 évesek körében is.
2022. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem még elvakít a rózsaszín köd. Míg te regényt írsz róla, a csaj valószínűleg annyit mond az egészről, hogy "párszor randiztunk de meguntam".
2022. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés. Fiatalon én is inkább az egzisztencia megteremtésére koncentráltam. Tanulás, vállalkozás és egy normális élet kialakítása. Az a baj az ilyen kapcsolatokkal ahol nagy a rózsaszín köd hogy elveszi a prioritást attól ami ebben a korban a legfontosabb.

Változik a társadalom, mások a szokások, manapság már nem kell 18 évesen megházasodni és kimenni kapálni a földekre.

Szerintem ebben a korban te se akarj megállapodni. Koncentrálj az egzisztenciádra és kalandozgass. Amint elérted azt a bizonyos szintet, mehet a barátnőzés, házasság, stb.

Ne akarj túl gyorsan megállapodni, élni kell!

A lány előtt pedig le a kalappal! Korrekt volt és őszinte. Én csak simán örültem ha ilyen normális lányokkal összehozott a sors. Megköszöntem neki és tovább léptem.

35F

2022. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nőből sok van, aki értékeli az egyszerűbb dolgokat és programokat. Hogy ezen felül még téged és a te tulajdonságaid értékelje, na az már lutri.
2022. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!