Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan köszönjek el tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köszönjek el tőle emberhez méltóan?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy ázsiai (thai)orvostan hallgató lánnyal a campuson körülbelül egy hónapja. Szeretetre méltó , figyelmes és okos lány, azonban novemberben vissza kell utaznia.

Problémák ott kezdődnek, hogy már az elején mindig csak a szexre tud gondolni , kéretlenül is olyan képeket küldd magáról( csak az én hipotézisem hogy aki ilyet csinál magáról 1000% hogy nem csak nekem küldi el).

Emellet ha vissza megy, szeretné, hogy meglátogassam akár egy hétre . Nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet lenne, Emellet anyagilag se tudom megengedni.

A szülei engem el se fogadnak, ha beszél velük, nekem menni kell. Annyi se hogy a vén Mao Ce Tung-nak köszönnék egy Hello-t.

A sok ott ért, hogy miután vissza megy,2 evet szeretne masszőrnek tanulni és utána vissza jönni Pestre “ismerős hálózat álltál “ dolgozni. Nekem ez nem fér bele, köztudott hogy mik mennek a szalonokban. Eléggé kihasználva érzem magam, hogy csak arra kellek, hogy ne kelljen egyedül lennie a vissza jön “pr.ostinak”

Én szeretnék tisztességes maradni, elválni tőle.



2022. szept. 23. 09:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyszer elmondtam neki a problémákat , amire az volt a válasz hogy esküdözött hogy ő nem nyúl oda . Kérdeztem miért akarná, az volt a válasz :money . Hogy később gazdaságot tanulhasson. Gyomrom nincs ehhez az egészhez
2022. szept. 23. 10:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt embernek ez hogy lehet kérdés?!

"Ne haragudj, de szerintem mi nem egymást keressük. Remélem, hogy megtalálod a számításod, teljesülnek a terveid, és találsz valakit, akivel boldog leszel. Ég veled."

Ennyike. Aztán tiltod, törlöd.

2022. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem meg, mert tapasztalatlan vagyok kapcsolatok terén.

Köszönöm a választ , így lesz, személyesen elmondom neki

2022. szept. 23. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A táj csajok a legjobbak a zágyban
2022. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Mao Ce Tung kínai, nem thai! :)
2022. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazi thai parasztok :)
2022. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!