Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom törölt a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom törölt a közösségi oldalakról Most akkor az utcán se köszönjek neki ezentúl?

Figyelt kérdés
Igazából... el telt pár hónap, hogy külön vagyunk,most a napokban törölt ki ismerősei közül,valamelyik oldalon meg csak korlátozott.Csak azért nem értem ezeket ilyenkor,mert a szakítás után néha az utcán bele botlottunk egymásba,én köszöntem neki,a barátjának is,annak ellenére hogy ezért szakítottunk és ő akart menni,magam meg érteném, hogy dühös lennék és fordítva lenne a dolog,egy rossz szót se szóltam vagy mondtam neki akkor sem,most sem.Kérdésem az lenne,ha már törölt ne is köszönjek ezentúl? Mert... most olyan gyerekes ez szerintem hogy fuu mátol nem is ismerlek 😅,gondoltam írok neki normálisan,és megkérdezem,de le tettem róla,mondom hátha a barátja szólhatott neki.Pedig.. még anno aztmondta legyünk jóba 😅
2021. ápr. 21. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha az utcán összefuttok, köszönhetsz, de semmiképp se lájkolj!
2021. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy függ össze a kettő? Az egy dolog, hogy nem akar nézegetni közösségi oldalon és nem akarja, hogy te nézegesd mi van vele, szakítás után ez tök rendben van, ráadásul ebből még nem következik automatikusan az is, hogy az utcán átmegy a túloldalra ha meglát.
2021. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégis melyik egészséges pasi akarná az exe profilját nézegetni?! Nincs összefüggés a kettő között! Ha az utcán találkoztok, akkor köszöntök és kész. Ennyi.


Tudod, a szakításnak ez a lényege. Hogy VÉGE. Hogy a jövőben nincs kapcsolattartás, legfeljebb a kötelező minimum.

2021. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor köszönöm mindenkinek a válaszát.:)

Lájkolni neem semmi kép nem,húsvétkor se tudtam most írjak arra,vagy ne,de nem tettem.

Igen ezt kell úgymond szokni hogy VÉGE,picit lassan megy még azt érzem sajnos,mert szerettem nagyon.

2021. ápr. 21. 18:35
 5/12 A kérdező kommentje:
De oké jogos a dolog ne nézegessük egymást,az utcán haa netán találkozunk részemről legalább is nem fordulok el
2021. ápr. 21. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ nagymértékben, hogy milyen volt a kapcsolat és milyen a szakítás. Ha csak egy laza kapcsolat szakadt meg, akkor kicsi a veszteség, és nem visel meg, ezért nem zavar, ha látom a másikat, akár még némi smalltalk-ra is hajlandó vagyok.

De ha a nő úgy dobja el a férfit, hogy az teljesen odáig volt érte, szerette és mindent megtett a kapcsolatért, akkor onnantól a nő ne is várjon még csak köszönést sem.

2021. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt irod, parom. Nem lehet, hogy freudi elszolas? Nem ex, nem volt parom? Nem az van, hogy nyomatekositania kellett, hogy vege?
2021. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne. Minek köszöngetnél egy idegennek?
2021. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Rossz kifejezéseket hasznàlsz. Ex a helyes. Nem az életed része, vàlj meg tőle fejben is.
2021. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam valóban az ex barátnő.Erős volt a kapcsolatunk,legalább is úgy éreztem oda-vissza,aztán valahogy el csavarták a fejét. Részemről meg tettem mindent,higgadt természetű vagyok sose voltam idegbeteg rajta kívűl a családjára is igyekeztem figyelni,pl virágok a hölgyeknek,apósnak valami alkoholt néha,testvérének is pl kedvenc kajáját,semmit se erőltetni,mindenbe be avattam igazából mindenkit,szülei,nagy szülei mai napig néha írnak egy-egy üzit alkalomra,vagy az utcán ha össze futunk,hogy vagyok,ma pl édesapja felhívott aztán random beszélgettünk más dolgokról
2021. ápr. 21. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!