Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy miután ghostoltak olyat írtatok, amire a másik már nem tudott nem reagálni?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy ti ghostoltatok? Mi az az üzi, amit ha kaptatok volna, vissza írtatok volna? Akar folytatás vagy lezárás miatt.

2022. szept. 27. 11:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
22l
2022. szept. 27. 11:06
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

"ghostoltatok" Ezt a kifejezést se hallottam még. 😅


Egyébként én ha nem akarok valakinek visszaírni, akkor írhat bármit!..

2022. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érett viselkedés. :)
2022. szept. 27. 11:17
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha valakivel többet nem akarok beszélni akkor nem tud olyat írni amire reagálnék. Szánalmasnak tartanám, ha ezek után keresne (mondjuk ghostolni is az, de most nem ez a kérdés). Engem ghostoltak, de van tartásom, nem kerestem és végleg kiábrándultam belőle.
2022. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi éretlen van abban, ha valakivel nem akarok beszélni?
2022. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Én csak eltűnök, úgy hogy soha többé nem írok semmit az adott nőnek.

Mert vagy előkerül valami rettentően tavaró dolog, vagy nem látom hogy érdekelné a dolog és nem fektetek több energiát bele.

2022. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A ghostingolásnak pont az a lényege, ha valaki el akar tűnni akkor rögtön letiltja a másikat aki így nem is tud neki írni. Úgyhogy ghostingolás után már nincs üzenetküldés, mert tiltva vagy.
2022. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
itt gyakorin még csak letiltani se kell, egyszerűen nem válaszolnak a nők :D :D :D
2022. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

"Volt már olyan, hogy miután ghostoltak olyat írtatok, amire a másik már nem tudott nem reagálni?"

Hogy írsz utána? Vagy másik fiókból vagy mi? Amúgy meg, minek írni már utána? Egyértelmű, ha ilyen van, hogy a másik nem kíváncsi rá.


"Volt már, hogy ti ghostoltatok? Mi az az üzi, amit ha kaptatok volna, vissza írtatok volna? Akar folytatás vagy lezárás miatt."

Többféle ember van... Egyik, aki csak nyomós indokkal csinálja ezt. pl olyan kérdéseket tesz fel a másik, ami egy hetes ismeretségbe nem fér bele.... Másik, meg szórakozásból vagy egyéb indok. Aki nyomós indokkal annak nincs szüksége, hogy kimagyarázzák, hogy jaj bocsi nem úgy gondoltam. Mindenkinek van egy határa mi fér bele, mi nem. Persze nem kéne csak úgy tiltogatni, hogyha tényleg ugyanúgy beszélgetnek a felek, és másnap csak arra kel fel az egyik, hogy ott a tiltás. Ilyenkor az van, hogy nem kíváncsi már rá a másik,(mert talált mást, akivel jobban el van vagy ki tudja...). Hiába beszélgettek még előző este jót. És ahelyett, hogy megmondaná normálisan, letiltja.

2022. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha valakit "ghostolok" az csak abból következik mert egyszerűen képtelen összerakni egy normális mondatot vagy érdeklődni, szóval ha valami olyannal írna rám talán válaszolnék. Ha valaki rendesen beszélget és csak nem illünk össze azt megmondom de ha valaki annyit válaszol hogy xd és kész ott nem fogok magyarázkodni
2022. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!