Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miből lehet tudni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni hogy a másik szándékosan kiprovokálja e a szakítást, vagy alapból gondok vannak vele, és nem direkt csinálja?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először jó lenne tudni miről van szó, de az általános viselkedése sokat elárulhat. Utána hogy beszélsz vele, de leszrja, nem érdekli, eleve "kiröhög" miatta, teljesen elérhetetlen, levegőnek néz.


Alapvetően teljesen mindegy az oka, ha akkorák a gondok, hogy szakítást érnek.

2022. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vannak az ígéretek, változások, kompromisszumok, alkalmazkodás, stb

De az "alapjárat" valahogy nem változik. És nem arról van szó hogy egymáshoz nem passzolnak csak.

Hanem egyenesen párkapcsolatrombolásról. Legyen bárki vele.

Valahogy idegesít engem az, hogy egyszerűen nem jön le a másikról nekem az, hogy direkt csinálja esetleg? Át vagyok esetleg verve es valójában ő szakítani akarna csak rámrakja, kiprovokalja azt, vagy valóban romboló ember a másik akit egyszerűen ki kell csak vágni.


Nem az érdekel valójában miért van vége, hanem hogy én nem látok át kontextusokat! Én nem akarok abban élni hogy "nem tudom mi van", " lehet átvernek lehet nem", nem vagyok képben, nem értem, feltételezéseim vannak csak de konkrét nincs, lehet manipulálnak csak én meg beeszem, vagy nem.

2022. júl. 10. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Sehonnan, de szerintem nagyon kevesen mennének bele tudatosan ilyen játszmákba. Ehhez olyan fokú önsorsrontás kell, ami akár pszichotikus állapotot, nulla önbizalmat, anyagi függőséget feltételez.

Ezen felesleges gondolkozni. Ha sehogy sem jó, akkor miért nem lépsz te?

2022. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én lépek. Nem erről van szó

Csak azért nem mindegy hülyére vagyok e véve és számító volt, vagy ártatlan.

Nem tudom át vagyok e verve.

Ezt en szeretném tudni. Magam miatt. Nem miatta. Nekem kellene ez a képesség, vagy "látás".


Példák, ötletek, ki hogyan vette észre ha provokálják és átverik, vagy majd megkerdezem maskor másképpen, ha így nem megy válaszolni.

2022. júl. 10. 22:04
 5/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Nem tudom idevág-e, de azért mondom. Amikor legutóbbi exem már nagyon kifele akart menni a kapcsolatból, MINDENEN IS balhét generált. Egy sz*ros kukán is... Kicsinyes apróságokon. Rendszeresen visszautasított, ha közeledtem fele szexuális értelemben. A közös ingatlannal kapcsolatban SEMMIBEN nem tudtam rá számítani, sőt sokszor még azt is éreztem, hogy hátráltatva vagyok.


A jelenlegivel kapcsolatban sem feltétlenül tudom, hogy mit higgyek. Szeretni állítólag szeret. De nagyon sokszor megy át vádaskodóba. Olyan dolgokat is a fejemhez vág újabban, amit vagy már egyszer átbeszéltünk, és iparkodok nem újra elkövetni, vagy olyanokat, amikről nem is feltétlenül tudtam hogy probléma. Sajnos eljutottunk a részéről a hibakereső üzemmódba, én emiatt meg egyre kevésbé vagyok motivált... Nem vagyok én sem tökéletes - sokszor elmondtam, elmondom most is: mocskosmódon nehéz együttélni velem.


Kicsit olyan mexikói felállás fílingje van a dolognak. 😆😆😆😆 Valahol olyan, mintha már mindketten feladtuk volna tudat alatt a dolgot. De egyikünk sem akarja igazán lezárni. Nem gondoltam, hogy valaha is belekerülök ebbe a helyzetbe. Szeretni szeretem, de... Na még futok egy kört. 😅😅😅😅


Konkrét példákat tudsz esetleg mondani?


Ha legközelebb hasonló dologban tanácsot adnék, mindenesetre ne vegyetek rólam tudomást. :)))

2022. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nagyon túlgondolod!

Baromira nem éri meg senkinek, hogy feleslegesen küzdjön, plusz energiákat fektessen egy kapcsolatba. Ha az alapjárat nem változik, akkor ez van, nincs több, szarból várat nem lehet építeni.

Felesleges 1000 kérdést feltenned, ha elhatároztad, hogy tovább lépsz, meg végképp időrablás még gondolkozni is rajta. A jövőre nézvést is csak annyit kell tudnod levonni a kapcsolatotokból, hogy mit nem szeretnél, és mi az amiben nem alkuszol. Ha nem szocio-vagy pszichopata, akkor nem átverni akar, csak döntésképtelen.

2022. júl. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!