Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szoktatok érdeklődi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok érdeklődi volt párotok felől, írtok neki facebookon vagy más úton?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
majd indoklást is pls
2017. márc. 22. 15:09
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyrészt tudom, hogy a páromnak rosszul esne, másrészt nem véletlenül szakítottam vele, nem vagyok rá kíváncsk.
2017. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert egyszerűen nem érdekel, semmi közöm nincs hozzá. Főleg azok után, ahogy elbánt velem, látni sem bírom.


Azóta kiderült, hogy a világon nála sokkal szebb, és normálisabb nők vannak, szóval inkább azokkal foglalkozom

2017. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok. Nem, mert a jelenlegi parom erdekel, nem az exek.
2017. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azoknak a kapcsolatoknak vége lett, lezártam őket, az exeim is lezárták. A férjem érdekel, más nem.
2017. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem akarom kelkemetlen helyzetbe hozni az elettarsam. Illetve nem szeretnek ujra osszejonni veluk.
2017. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Fb-n beszélgetünk. Indoklás:a céljaink nem egyeztek, de attól még barátok maradtunk.

30/f

2017. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Van négy exem, ebből kettő nem érdekel, egy érdekelne, de tudom, hogy neki fájdalmas lenne, ha beszélnénk, ezért inkább hagyom. A maradék eggyel tartom a kapcsolatot, ha valami nagyobb dolog történik a másikkal, arról tudunk, illetve ha egy városban vagyunk (ez kb. két havonta fordul elő), akkor összefutunk egy kávéra. A találkozásokról a férjem mindig tud előre, nem mondom, hogy örül neki, de elfogadja.
2017. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én nem keresem, mert elég aljas módon elbánt velem. Ő néha szokott nekem írni, mert állítása szerint annak ellenére hogy megcsalt és lelépett, még mindig fontos vagyok neki. :D Ilyenkor elég képmutatásnak érzem az egészet, szóval letudom egy "minden oké"-val. Nem fogok neki beszámolni semmiről, érdeklődni felőle meg pláne nem.
2017. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!