Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire utalhatott ezzel az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhatott ezzel az exem?

Figyelt kérdés

"nem tudod mit hoz a jövő, még bármi megtörténhet, lehet egymásnak vagyunk teremtve. Lehet egymásnak vagyunk a jövőbelije"


ilyen és ezekhez hasonlóakat mondott mikor szétmentünk, mikor kb 2-3 hét után megkérdeztem hogy lehet e még esély arra, hogy összejöjjünk. (szépen váltunk el, mindent megbeszéltünk, legjobbakat kívántuk egymásnak stb)



2022. okt. 19. 23:57
 1/8 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem, mert a mai világban amit hallok, vagy olvasok, ezt látom 98% ban, hogy "exhez vissza soha, illetve utáljuk az exeket ilyenek".


Jó ezeket gondolom azok írják akik nem tudtak normálisan elválni egymástól, mert komolyabb dolog miatt szakítottak(mint megcsalás, vagy fizikai erőszak).

2022. okt. 19. 23:59
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Sok férfi szakít így. Ez nem jelent semmit, csak csillapítani akarja a fájdalmadat.
2022. okt. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én vagyok a férfi, a nő írta ezt. Pedig mondtam hogy mi már nem leszünk együtt ez és ez miatt, és erre írta ezeket.
2022. okt. 20. 00:25
 4/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanezt kaptam meg anno nőtől... 😆😆😆😆 Azt hitte, nem látok át a szitán. Jelen pillanat mástól terhes. Legyünk naivak. Ha vissza akarna térni, mit gondolsz milyen gyorsan zavarom el ezek után a f*szba? 😆😆😆😆 A lábait szedni nem lesz ideje. 😆😆😆😆
2022. okt. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Miért kérdeztél ilyet? Ha jól értem átbeszéltétek, nem működik a kapcsolat, és eszedbe sem jut visszakozni. Ezzel viszont azt mondtad, hogy szeretnél, és ezek szerint ő is nyitott rá.

Ti sem gondoljátok komolyan, hogy 1-2-5-10 év múlva realitása lenne, hogy újra összejöjjetek. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, ráadásul később egyikőtöknek sem fog eszébe jutni, hogy milyen barátian váltunk el, akkor próbáljuk meg még egyszer.

2022. okt. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az utolsó két exemtől nagyon kulturáltan váltam el, semmi harag nincs a szívemben feléjük, közös baráti társaság miatt olyan is előfordul, hogy összefutunk néha, ilyenkor normálisan elbeszélgetünk.


Azért nem javasolt visszamenni az exekhez, mert amit egyszer nem lehetett megjavítani, vagy ami egyszer nem volt olyan fontos, hogy megjavítsátok, az máskor sem lesz az.


Az ilyen szövegek nekem inkább arról szólnak, hogy ugyan nem volt jó a kapcsolat, de ki tudja, talál-e jobbat ennél. Attól való félelmében, hogy nem, bedob egy ilyen szöveget. Vagy csak nehéz véglegesen "elzavarni" valakit, így meg kisebb súlya van.

2022. okt. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

A legmeredekebb sztori amit hallottam az volt, amikor 8 év után jöttek össze újra a felek.


Szerintem az élet nagy rendező és produkálhat nem várt helyzeteket. Végtére is semmi sem lehetetlen, erre célozhatott az exed. Aztán, hogy évek múlva is így gondolja-e az más lapra tartozik.

2022. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7 igen így van. Persze, senki se tudja hogy mi lesz évek múlva, hogy mit akarunk egymástól, vagy hogy akarunk e egyáltalán vagy nem.


Én is hallottam nem 1 sztorit. Legtöbben kb 1 év után jöttek össze, az is vegyes volt utána. Valakik évekig együtt voltak, van aki csak hónapokat, van aki évekig+ még gyerkőc is lett az extől mikor visszafogadta, vagy elvette feleségül szóval vegyes köret.


Én azt mondom nincs olyan, hogy kijelentsük azt hogy tuti, fixen hogy exet visszafogadni soha, nem tudhatjuk mit hoz az élet.

2022. okt. 20. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!