Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mennyire utálhatott meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lavguru kérdése:

Vajon mennyire utálhatott meg a hölgy?

Figyelt kérdés
Családos apukaként megtetszett egy szingli anyuka.Beszélgettünk ő egyre jobban megtetszett s ez kölcsönös is volt.Csók is csattant.Sajna mikor az élettársam mindent visszahallot helybeliektől kénytelen voltam őszintén elmondani neki mindent.A hölgyike ezért letiltott Facebook-on.Mennyire utálhatott meg vajon?Feloldja valaha?
2017. jún. 5. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Az életben nem fog feloldani. Átverted. Hűtlen vagy. Ráadásul xar apa.

Ő az a típus, akinek ilyen hulladék alak nem kell.

Inkább az élettársad bocsánatáért könyörögj, ha van benned gerinc. Vagy legalábbis egy csepp szeretet a gyereked iránt.

2017. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak megijedt, merthogy bukta vót. A falusi élet velejárója.


Hülye voltál, ha bevallottad: a pletykafazekak a legócskább hírforrás, amit csak el lehet képzelni. Errefelé van egy jellemző mondás: "ha a falu szélén fngottam egyet, mire a közepére érek, már be is szrtam."

Ez kábé annyit tesz, hogy elég pár szót váltanod valakivel egy közepes falusi vásáron, akkor tuti, hogy akad legalább egy ilyen féceszmixer, aki "összetesz vele". Onnantól meg már minden pletykacsomópont jobban értesült akar lenni és kész a gyalázat.


Szóval nem kell beaggódni, nem utál a maca. Kapd el valahol IRL, aztán beszélj vele. Ja, és legyetek már diszkrétebbek, ha kérhetném...

2017. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fish1 ***** válasza:
Gondolom nem az a fajta, aki szét akarja csapni más kapcsolatát. Gondolom nem tudott róla, hogy családod van, nem?
2017. jún. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha erkölcsös, akkor nagyon, és nem fogja feloldani. Aki erkölcsös, annak lehetsz akármilyen jó pasi, kiábrándul belőled egy ilyen után.

Te meg szépen megtanultad, hogy vagy benne vagy a párkapcsolatban és nem csajozol, vagy szakítasz, és csajozol. Vagy keresel vmi szakadt retek k...t, azt nem fogja érdekelni, hogy házas vagy-e meg van-e gyereked.

2017. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Főleg az 1.kommentelőnek:Magát a kérdést már az után raktam fel miután észrevettem a tiltás feloldását. Ugyan ettől még ismerősök nem vagyunk,ha rajtam múlik mègegyszer nem is leszünk.Puncsolni nem fogok.Nem titok:Annak idejèn nagyon beválasztottam egy több mint 10 èvvel idősebb nővel.Eleinte rózsaszín köd,Balcsi,közös álmok tudod...Mostanra ez a nagy korkülömbség akadály lett a vitáknál mindig én vagyok a kezdeményező fél.A kisfiam az egyetlen aki miatt nem léptem még ki
2017. jún. 8. 00:07
 6/9 Fish1 ***** válasza:

Arra kíváncsi lennék, miért akadály a korkülönbség. Mert az a 10év nem sok szerintem. Nem csak egy korkülönbségre kivetített dolog ez?

Szerintem a gyerek miatt nem érdemes maradnod. Azért, mert a gyerek kicsi, még nem hülye. Pontosan érzi, hogy mi történik körülötte, érzi, hogy nincs az a szeretet köztetek, aminek lennie kellene, stb., ezen kívül a tőletek látott mintákat tanulja el. Biztos ezt akarjátok neki?

2017. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aztán jött a hölgyike aki tisztában volt vele hogy van családom!Gyerköceink egy csoportba járnak igy taliztunk mindig.Előtte kismilliószor látta amit 3 műszak között folyton a kisfiammal tekergek.Közben mi is beszélgettünk.Elsírta nekem mièrt lépett le az ember.Elmondta hány társkeresőn fennt van meg hogy miért másnak jutnak a jó pasik miközben a szemembe nèzett.Na,ezen a ponton kezdtem el én is felvázolni neki az otthoni helyzetet.Aztán jött a beszélgetés messengeren ahol egyszer elmondtam neki hogy az èlettársamnak irogat valami pasi erre ő:Hát hallod nem bánnám ha bepasizna...Később jött a csók...Messenger késő este...beszélgetés nyilvános helyen.Élettársam visszahalott pár dolgok nemsokkal később szólt hogy a legjobb barátnője jön át hozzánk akiknél szintén nincsenek rendben a dolgok.A francba gondoltam nincs veszélyesebb egy legjobb barátnőnél aki mindenről tud és ráadásul otthon gondok vannak.Igazam lett.Csakhogy a barátosnè ledöbbent mikor élettársam mondta neki h mindenről tud!
2017. jún. 8. 00:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Tőlem. :(
2017. jún. 8. 00:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is a korkülömbségen van a hangsúly(13)Ahogy mondtam eleinte még imponált is!Csak ahogy teltek az évek elmult minden.Falura költöztünk 4 éve de csak 2-2,5 éve nincs.Nem ugy értem hogy a szerelmet felváltotta a szeretet.Én takony gyerek vagyok a szemében sokszor.A legnagyobb fia 6 évvel fiatalabb nálam ő már nem lakik velünk.Vitáknál én vagyok aki egyből rohan hozzá.hogy miért nem léptem még ki.A ház amiben lakunk 1/1 arányban az enyém.Együtt voltunk már mikor vettük de őt meg a gyereket le kellett tagadnom hogy megkapjam rá a lótyit.Házfelújításkor meg eladta a saját lakását amit bele invesztált ebbe a házba igy nem küldeném mert van gerincem!Nem szereti ha érdeklődök ha kérdezek.Miért akarad tudni?Majdnem csak azt nem mondja:-Ha rajtam múlik hülye maradsz!! :)
2017. jún. 8. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!