Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha volt ilyen mi volt az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt ilyen mi volt az a pillanat, amikor elmúlt a szerelem és el tudtátok engedni azt aki szakított veletek? Amikor egyszercsak úgy éreztétek, hogy valami elmúlt, és már nem akarjátok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szóval egy szakítás ahol dúl a szerelem de vége lett és túl kell lépni...


valójában nem tudom mikor léptem túl, teltek a napok hetek hónapok és egy idő után már alig jutott eszembe.aztán semlegessé vált.

2022. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlfejlődtem rajta. Ő megrekedt emberként, sőt lealacsonyodott átlaggá kb.
2022. okt. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem érkezett el az a pillanat, de dolgozom rajta és minden nappal könnyebb már :). Várom nagyon :P
2022. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már elég sok rosszat okozott nekem és tudtam, hogy hamarosan szakítunk, de még nem mertem ezt meglépni. Aztán egyszer csak észrevettem, hogy az, ami miatt először felfigyeltem rá, ami miatt megtetszett, az már elmúlt. Azt már soha többet nem csinálta (hozzám kapcsolódó dolog), úgyhogy ott már tudtam, hogy ennek tényleg vége.
2022. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok bántást kaptam tőle korábban, kiábrándulhattam volna milliószor. Aztán már egyszer a szakítás után hallottam róla valamit, - ami korántsem volt annyira fajsúlyos, mint a korábbi dolgai - de mégis ez volt az a pont, amikor végül annyira megreccsentek bennem az érzések, hogy minden addigi dolog más perspektívát kapott.
2022. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább olyan pontok voltak, ahonnan még fájt, de már láttam, hogy sehogy se lesz visszaút. Mikor ezt beláttam, onnantól kezdett el mindig könnyebbé válni a dolog - és itt mindegy, hogy én szakítottam vagy velem szakítottak, mert mindkettő megvisel érzelmileg és sajnos nem olyan fekete-fehér, mint azt sokan hiszik. Sokszor a szakító fél is nehezen tudja lezárni, mert ész és nem érzelmek mentén szakít.
2023. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!