Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valami baj van a toronyba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van a toronyba?

Figyelt kérdés
Az összes nő pár év alatt lelép mellőlem a francba :D és általában élni dugni mindent akarnak. Megalázó, kihülnek a kapcsolataim a nőknél.

2022. okt. 26. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Valamit pedig csak mondtak, miért, mi nem tetszik... ? A nők mindig panaszkodnak előbb.
2022. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Az jó, nekem el se kezdődik. Idén alsó hangon 5 szép nő mondott nekem nemet. A hangsúly a szépen van, csak a kövéreknek (120 kg+), dohányzó-romlott fogúnak, félkarúnak, félszeműnek jövök be (a három utóbbi három különböző ember).


Így hát 40 feletti elvált/csaló nőkkel kell szeretkeznem, mert nekik meg csak én vagyok.


32F

2022. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ mennyire gáz, hogy hány éves vagy, és hány éves nőkkel kezdesz.
2022. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem 25 év után se akarnak kirakni valahogy:)
2022. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálam azt vettem észre eltűnik az érdeklődés irántam. Egyébként 30 vagyok és 25-26 éves partnerekről beszélünk. :D
2022. okt. 26. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán nem veled akarnak családot alapítani, de nem akarnak megbántani.
2022. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"általában élni dugni mindent akarnak"

Sajnos úgy látszik, nem kapják meg ezeket tőled.

2022. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mond indokot, hogy miért hagynak el Kérdező?
2022. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a dugni élni akarnak elég tinis, általában az jön rá erre, akinek az első kapcsolata van. Vagy ha nem hagyod élni őket és korlátozod, illetve nem dugod meg őket, akkor lehetsz te a 10. partnerük is, akkor is jogos.
2022. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem érzem hogy korlátoztam volna bármelyiket is. Mondjuk egyik párom se volt az a nagy bulizós típus. Megdugni hát.. nem rajtam szokott múlni :) volt persze amikor igen. Volt amikor kölcsönösen nem. De altalaban minden ocsmányságba benne vagyok szex téren. De a hiányzik az ismerkedés meg kavargatás erre nem tudok mit csinálni. Ilyet persze nem engedek meg. De ez szerintem nem korlátozás. De nekem ez megalázó. És simán kinyírja a kapcsolatot.
2022. okt. 28. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!