Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért az kell aki elérhetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az kell aki elérhetetlen?

Figyelt kérdés

Az összes kapcsolatomba ott voltam jelen voltam. Figyelmesen segítőkészen nem lesz…a dolgokat, virágok találkozók beszélgetések szex programok és kilettem rakva. Az utolsó kapcsolatomba játszottam az elérhetetlent jó ideig odáig is volt értem kitartottunk 8 évig. Majd mire beadtam a derekam és újra a segítőkész kedves srác lettem akinek közös tervei vannak tipli. Ez miez?! De tényleg. Miez?! Baj hogy az ember figyelmes vagy a párjára szentel időt energiát? És ki sérül? Én. A másik meg max csak hálából velem lesz a végére. Értem hogy a kapsolat elején nem kell beleadni mindent de x év után csak lehet már játszmázások nélkül élni.

Az exemnél is szakítás után akkor lettem érdekes amikor eltűntem a képről. Visszatértem akkor legyen valami áh nem érdekli. Mi ez a debilség?



2022. nov. 22. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Sokaknak van olyan csalasi mintája hogy az anyja is otthagyja az oviban es bőg. És igy szereti az anyját.


A szeretet fogalma disszonáns IS elhagy= ő a minden, a világ, az életem.

2022. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*családi
2022. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

8 évig megjátszottad magad? Mit szeretne akkor a másik benned, ha nem is adtad önmagad?

Ha mindig csak olyanokat vonzasz magadhoz, akik az elérhetetlent szeretik, akkor valamit te is rosszul csinálsz. Főleg, ha még bele is mész az ilyen kapcsolatokba.

Kívánom, hogy megtaláld azt az embert, aki önmagadért szeret téged. Mert ilyen is van, nem csak a játszmázás, csak ehhez neked is egészségesnek kell lenned és nem szabad megalkudni.

2022. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

"...mert hülye vagy?"


Válaszolná meg a kérdést Nyikolaj Fomin főmérnök.

2022. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!