Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak szakítàs utàn jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szakítàs utàn jöttem rà,hogy amit az exem tett az végig érzelmi megcsalàs volt, és nem tudok mit kezdeni a helyzettel? Neki meg fogalma sincs róla,hogy ezt tette.

Figyelt kérdés

Szerinte ő mindent jól csinàlt az egész kapcsolat alatt, nekem hülyének meg csak későn esett le,hogy amit tett azzal a màsik lànnyal az érzelmi megcsalàs volt. (Végig gaslightingolt engem egyébként.)

Konkrétan ezt így sosem tudtam megmondani neki, azóta màr nem beszélünk. Valamiért űr maradt ezzel kapcsolatban bennem,hogy sosem fog még eszébe sem jutni,hogy amit csinàlt az is mi is volt valójàban és végig engem gondol majd dilisnek meg hülyének.


Tudom tudom màr vége, lépjek túl stb stb, de nehéz.


2022. nov. 24. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te miért hiszed azt hogy attol még hogy nem látja be a hibáját, még tudja hogy aljas volt, csak letagadja?


Exem társkeresőzött is a hátam mögött mai napig letagadja.

2022. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jav

Miert hiszed azt h nem tudja hogy hibázott

2022. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lesz, vannak ilyen emberek sajnos.

Azt teheted, hogy lefoglalod magad azzal ami érdekel és elmegy az idő. És főleg máskor nem essel ilyen hibába, oda figyelsz a rossz jelekre amiket nem vettél eddig részre.

Tapasztalat volt az ex azért hogy fejlodj, ne aggódj, ő neki is lesz olyan aki őt veri át és lehet eszébe jutsz, mindenki megkapja a magáét előbb utóbb.

Te magadra koncentrálj csak, az idő segít begyogyitani a sebeket hiába giccses.

2022. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1


Mert azért ennyire ismertem, ő komolyan gondolja,hogy csak baràtkozott a lànnyal, de amiket írt neki, az rendesen túlment a baràtsàg fogalmàn és bàrki ilyet làtna a pàrjàtól, az szakìtana.

Szerinte ezzel semmi baj nem volt.

2022. nov. 24. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját személyes jogait félti csak, a párjára nincs tekintettel. Azert van neki ez rendben csak.

Ha neki lenne rossz, nyilván nem csinálta volna.


Sokszor kell sajnos a másikat érdekeltté tenni hogy ami a te bajod a másiknak is baj legyen, kulonben sokminden sokakat nem érdekel addig amig csak a párjának van belole baja.

Nem csak a te barátod ilyen hanem sok más ember is.

2022. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Drága! Manipulált csak, nagyon jól tudja mit tett. Ezek ilyen önértékelési hibás genetikai hulladékok. Sajnos egyre több ilyen van. Te pedig az átélés miatt gondolod másként, mert valószínűleg nagy az igazságérzeted. Kit érdekel mit gondol rólad!? Egy életed van, azt éld boldogan. Ne pazarold ilyen emberekre az időd, még gondolatban sem. Foglald le magad, s idővel jobb lesz.
2022. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!